DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Прекрасна Європа

id # 26, останнє оновлення15.06.2022 19:40:50

Країни по маршруту:Угорщина - Австрія - Німеччина - Чехія

Міста по маршруту:Київ - Житомир - Рівне - Львів - Чоп - Будапешт - Відень - Прага - Регенсбург - Дрезден - Карлові Вари - Нюрнберг - Прага - Львів - Рівне - Житомир - Київ

Місяць Дати виїзду та ціни
жовтень 2022 15СПО - 239 EUR , 22СПО - 239 EUR , 29СПО - 239 EUR
грудень 2022 03СПО - 239 EUR , 10СПО - 239 EUR , 17СПО - 239 EUR
січень 2023 03СПО - 239 EUR

Діє SPO з обов`язковою покупкою екскурсії в Дрезден 40€

Запрошуємо вас у європейську подорож з насиченою екскурсійною програмою, безліччю чудових європейських міст і за цілком прийнятною ціною. Ми з вами вирушаємо в дивовижний Будапешт, який утворився в результаті об'єднання трьох міст: Обуди, Буди і Пешта розділених Дунаєм. Ми побуваємо в Відні, який очолює список найбільш зручних для життя міст світу і подивимося середньовічний німецький Регенсбург або на ваш розсуд вирушимо в місто-музей Дрезден. У нас буде прекрасна можливість познайомитися з такими унікальними чеськими містами як Карлові Вари з прекрасним доповненням відвідуванням пивзаводу Крушовіце, а також красунею Прагою, з її Старим містом і давнім Празьким Градом.

Переваги туру:

Оглядова екскурсія по Будапешту у вартості туру;

Пішохідна екскурсія по Празькому Граду в вартості туру;

4 країни в одному турі;

Сity tax по готелям - ОПЛАЧУЄ ТУРОПЕРАТОР.

День 1: Київ-Житомир-Рівне-Львів

Виїзд з Києва в Будапешт автобусом о 10:00 з південного терміналу центрального з/д вокзалу.

Приєднання туристів:

~ 11:45 - Житомир, заправка «WOG» при в'їзді в Житомир з боку Києва;

~ 14:30 - Рівне, окружна, готельно-ресторанний комплекс «4Х4»;

~ 18:30 - Львів, з/д вокзал, автобусний паркінг;

~ 23:30 - Чоп, заправка «ОККО» (окружна).

Виїзд на кордон.

День 2: Будапешт

Прибуття в Будапешт.

Самостійне відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі - купальні "Сечені" (вх. квиток оплачується додатково). Будапешт заслужив не тільки назву «Перлина Дунаю», але немає на світі ще однієї такої столиці, в якій є майже сто джерел термальної води, тут знаходиться 12 водолікарень і щодня з глибини виходить на поверхню 30 мільйонів літрів термальної води.

Оглядова екскурсія по Будапешту. Особливо звабливу силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти укріплення і залишки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайних пам'яток архітектури інших періодів.

Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію «Квартал контрастів» (15€). Буде цікаво кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Наша мета - познайомити вас з духом міста і захопити вас його сучасним життям. Ми побачимо з якою любов'ю були побудовані будинки на рубежі XIX-XX століть. Фрески і мозаїка на фасадах, скульптури на сходових прольотах і дахи, покриті майолікою, статуї на просторих площах і вузьких вулицях, вітрини кафе і магазинів, лотки торговців на ринках і тераси на тротуарах - всі вони розкажуть історію міста, і ніщо не вислизне від нашого погляду.

Розміщення в готелі. Ночівля на території Угорщини.

День 3: Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Оглядова екскурсія по Відні (15€). Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», вона потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

Екскурсія по основним палацово-парковим комплексах Відня (огляд зовні): Бельведер-Шенбрунн (25€).

Бельведер. Спроектований і побудований на початку ХVIII ст. для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії. Палац являє собою дві шикарні будівлі в стилі бароко, розташовані фасадами один до одного, а між ними знаходиться прекрасний сад.

Шенбрунн. Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Прекрасний палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами. Палац показує простоту і скромність, пишність і багатство. Також тут знаходиться найстаріший зоопарк світу.

Збір групи. Переїзд в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 4: Регенсбург або Дрезден

Сніданок в готелі.

На вибір пропонуємо відвідати:

-Екскурсія в найромантичніше місто Німеччини - Регенсбург (45€). Батько міст німецьких ... Регенсбург зі Старим містом, Кам'яним мостом і кварталом Штадтамхоф є найкращим в Німеччині прикладом відмінного збереження великого німецького міста часів Средньовіччя.

Вільний час. Шопінг.

-Екскурсія в стародавню столицю Саксонії - Дрезден (40€). Дрезден називають Флоренцією на Ельбі. Місто відоме своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройна палата, яка є однією з найбільших в Європі. І, звичайно ж, знаменита Дрезденська Галерея Старих Майстрів з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших.

Відвідування Дрезденської картинної галереї (вх. квитки оплачуються додатково).

Вільний час. Шопінг.

Повернення в Прагу. Ночівля.

День 5: Карлові Вари + пивзавод Крушовіце або Нюрнберг

Сніданок в готелі.

На вибір пропонуємо відвідати:

-Екскурсія в місто-курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "Крушовіце" (30€) з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості. ТІЛЬКИ для дорослих! (вх. квиток оплачується додатково). Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перше з яких було відкрите в XIV ст., засновником якого був чеський король і римський імператор Карл IV. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість покупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3* (вх. квиток оплачується додатково, мати з собою купальні приналежності).

-Екскурсія в Нюрнберг (45€). Рекомендуємо пішохідну екскурсію, під час якої ви побачите Ринкову площу Нюрнберга - найзнаменитішу в Німеччині, на якій щороку проводиться різдвяна ярмарка, замок Кайзенбург - з нього почалася історія міста, одну з найбільш незвичайних визначних пам'яток Нюрнберга - фонтан "Подружня карусель" і церква Frauenkirche - головний храм Нюрнберга. Саме перед Frauenkirche розігруються головні різдвяні урочистості не тільки Нюрнберга, але і всієї Південної Німеччини.

Повернення в Прагу. Ночівля.

День 6: Прага

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Пересування на громадському транспорті (квитки оплачуються додатково ~ 1,5€)!

Пішохідна екскурсія по Празькому Граду. Який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! По його дворах, палацах, музеях і садах можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Ми побачимо готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. А вид, який відкривається, з Празького Граду на Прагу, просто чудовий!

Пішохідна екскурсія по Празі - Старому місту (15€). Прага - серце Європи, вона не схожа ні на одне місто у світі. Ми пройдемося вузенькими вуличками Малого міста, побачимо Празьку Венецію, підемо на Карлів міст, який вражає пишністю скульптур під відкритим небом. І звичайно ж, побачимо астрономічний годинник на Староміській площі. Готуйте фотоапарати пані та панове!

Круїз по романтичній річці Влтава з харчуванням в формі "шведського столу" (30€/дор., 25€/діти до 12 років). Вид на річку Влтава з оглядової палуби круїзного корабля є одним з улюблених туристичних розваг. Екскурсія по Влтаві - ідеальний варіант для знайомства з панорамами Праги в комфортній обстановці.

Вільний час.

~ 18:00 збір всієї групи. Виїзд в Україну.

День 7: Львів-Рівне-Житомир-Київ

Перетин польсько-українського кордону.

Прибуття в:

~ 11:00-11:30 - Львів, з/д вокзал, автобусний паркінг;

~ 15:30 - Рівне, окружна, готель-ресторан «Айвенго»;

~ 18:00 - Житомир, заправка «WOG» при в'їзді в Житомир з боку Києва;

~ 19:30-20:00 - Київ, південний термінал центрального з/д вокзалу.

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними

Примітки:

Додаткові екскурсії підтверджуються при групі не менше 20 чол.

Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

Туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій.

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

Купальні "Сечені": вх. квиток 5900Ft в будні, 6200Ft у вихідні і свята;

Дрезденська картинна галерея (вх. квиток 12€/дор., вхід безкоштовно або 3€ - аудіогід на рос.мові/діти до 16 років);

Карлові Вари: басейн з термальною водою в готелі Termal 3 * (100 крон/1 година, мати з собою купальні приналежності);

Відвідування замку споруди ХІІІ століття Глубока над Влтавою (вх. квиток 270 крон/дор., 190 крон/діти до 12 років);

Замок Крумлов (вх. квиток 150 крон/дор., 100 крон/діти до 12 років).

Вх. квиток на пивзавод "Крушовіце" - Тільки для дорослих! - 15€ з сувеніром;

Включено у вартість:

Оглядова екскурсія по Будапешту;

Пішохідна екскурсія по Празькому Граду;

Проживання в готелях 3*-3+*, 2-3х місне розміщення;

Харчування - сніданки в готелях;

Проїзд автобусом туристичного класу - наші автобуси нові та найкращі на ринку;

Медичне страхування з покриттям Covid-19;

Супровід керівником групи.

Не включено у вартість:

Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;

Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати;

Доплата за страховку: від 60 до 70 років = 3,5Є, від 70 років = 7Є.

Скорочення

SPO - Спецпропозиція

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 15 EUR / 15 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 10 EUR / 10 EUR

За одномісне розміщення - 90 EUR

Діє SPO з обов`язковою покупкою екскурсії в Дрезден - 40 EUR

Додатково
Комментарии для сайта Cackle
ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев