2в1 Празький Град і Старе місто

id #172, останнє оновлення 28.05.2020 15:48:03

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Празький град є найбільшою президентською резиденцією в світі і, ймовірно, навіть найбільшим замком на планеті. Його назва перекладається на інші мови як - «замок» (або «фортеця»). Розташований він в Градчанах, та велично підноситься над Прагою. Замковий комплекс являє собою справжню скарбницю архітектурних, мистецьких та історичних цінностей.

В даний час це офіційна резиденція Президента Чехії. Раніше тут правили чеські королі, багато хто з імператорів Священної Римської імперії і імперські протектори Богемії і Моравії. З 1918 року Празький Град був місцезнаходженням Президентів Чехословаччини.

Празький Град — це комплекс будівель, храмів і фортифікаційних споруд, розташованих навколо трьох головних дворів, площі Святого Георгія й Іржскої вулиці. Головна архітектурна пам’ятка — величний собор Святого Віта і Золота вуличка.

Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто у світі. Ми пройдемося вузенькими вуличками Малого міста, побачимо Празьку Венецію, підемо на Карлів міст, який вражає пишністю скульптур під відкритим небом. І звичайно ж, побачимо астрономічний годинник на Староміській площі. Готуйте фотоапарати пані та панове!