FAQ

У 2021 року ми перейшли з однієї облікової програми на САМОТУР. Відповідно, просимо Вас пройти не складну реєстрацію і запросити паролі у відділі бронювання. При цьому Вам буде доступний Особистий Кабінет з більш розширеним внутрішнім функціоналом.
Для реєстрації та отримання доступів до кабінету Агента, необхідно перейти на DAV-online. У верхньому правому куті перейти по посиланню ХХХХХХ і пройти нескладну реєстрацію
Всі заявки 2020 року зберігаються в попередній обліковій програмі якої користувалася наша компанія. З 2021 року ми перейшли на програму обліку та сервісу Самотур. Відповідно ви можете запросити інформацію у відділі бронювання або попросити перенести передплачені кошти з невдалого туру на нові заявки. Ми були б Вам вдячні, якщо ви створите нову заявку на своїх туристів на аналогічний тур на нові дзеркальні, по відношенню до 2020 року, дати.
Рекламні кошти за не відбулися тури 2020 року переносяться на нові заявки на теж або більшу кількість туристів. Сума може бути розподілена на необмежену кількість заявок і різні за датою тури.
Після відкриття кордонів ЄС і початком нормальної роботи наших зарубіжних партнерів, готелів і круїзних компаній, наша компанія буде надавати в міру можливості різні варіанти перенесення старих заявок на нові дати і тури. При цьому, сума сплачена за попередній тур буде зарахована як передоплата на новий. Наша компанія, також, дає можливість частково або повністю замінити одні прізвища туристів на інші при перенесенні попередніх заявок на 2020 рік на нові тури.
Так. Наша компанія дає своїм Партнерам можливість частково або повністю замінювати одні прізвища туристів на інші при перенесенні попередніх заявок за 2020 рік на нові тури.
Повернення грошових коштів за тури що не відбулися 2020 року можливе після того як компанія увійде в нормальний ритм роботи після тривалого карантину. Відповідно, будуть збільшуватися оборотні кошти компанії. Нам всім треба набратися терпіння і пройти це непростий відрізок шляху і не залежать від нас з вами обставини. Радимо переносити заявки на інші дати і тури компанії ДАВ Клуб. Зі свого боку, ми даємо можливість змінювати дані туристів при перенесенні туру