Туроператор "ДАВ Клуб"

Туроператор ТОВ "ДАВ Клуб" був створений в березні 2000 року.

ТОВ "ДАВ Клуб" є одним з провідних екскурсійних туроператорів України, що надає цікаві авторські екскурсійні тури по Європі.

ТОВ "ДАВ Клуб" має свої власні операторські офіси в містах Київ, Львів і Запоріжжя, а також власних віддалених менеджерів з бронювання готелів і організації екскурсійних програм в Італії, Греції, Чехії, Іспанії, Франції та США.

Секрет дуже простий: переїхавши на постійне місце проживання в іншу країну, наші менеджери продовжують працювати над створенням і організацією різноманітних екскурсійних програм.

Ми велика і багатонаціональна сім'я. У нашому колективі працюють співробітники 11 національностей. Ми говоримо українською, російською, англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською, польською, чеською, івритом, вірменською та грецькою мовами.

Наші гіди - найкращі на ринку.

Наші тури - самі збалансовані по насиченості програм, часу в дорозі і відвідування визначних пам'яток.

Для здійснення своєї туроператорської діяльності, ТОВ "ДАВ Клуб" має гарантовані номери в готелях на курортах Греції, Італії та Болгарії.

Для здійснення своїх екскурсійних турів, ми маємо під гарантією цілі готелі в Римі, регіоні Венеція, Вероні, Флоренції, Парижі, Празі, Будапешті та Таллінні.

Автобусні екскурсійні тури проводяться на автобусах "єврокласу", тобто мають відповідні дозволи, ліцензії та допуски на перевезення людей по країнах Євросоюзу.

У 2012 році було відкрито новий напрям Круїзи, що продається під брендом «Круїз Клуб»

«Круїз Клуб» має свій власний сайт https://cruiseclub.world

На сьогодні «Круїз Клуб» входить до п'ятірки лідерів продажів круїзних турів на території України.

Нами розроблені спеціальні екскурсійно-круїзні тури - це повний спектр туристичних послуг, який поєднує сам круїз на лайнері і велику екскурсійну програму до і після круїзу, в портах заходу корабля.

Туристи компанії ТОВ "ДАВ Клуб" мають обов'язкове медичне страхування на час поїздки за кордон, незалежно від терміну перебування.

Особливу увагу ми приділяємо дитячим програмам і групам. Екскурсійні програми для дитячих та молодіжних груп спеціально адаптовані під наших юних туристів. Такі групи супроводжують наші гіди, які мають досвід роботи з дітьми різного віку.

Наші тури продаються в більшості агентств по Україні. Ціни на тури встановлюються безпосередньо туроператором і єдині для всіх без винятку агентств.

Вибираючи агентство в своєму місті чи регіоні - вибирайте комфортного по спілкуванню і компетентності обслуговуючого Вас менеджера. А ми подбаємо про комфорт і розмаїтості самого туру.

Ми сподіваємося, що подорож з нами принесе незабутні теплі враження, залишить добрі спогади, і Ви неодмінно станете нашим постійним клієнтом.