DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Відень

id #54, останнє оновлення 25.05.2020 20:12:35

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Відень – столиця і найбільше місто Австрії, розташоване в північно-східній частині країни. Це мегаполіс з неповторним шармом, енергією та атмосферою, історичний центр якого включений в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відень — це культурна столиця Європи, місто дивне, романтичне і відкрите, яке зберегло свою колосальну історичну спадщину. Тут серед просторих імперських площ і розкішних палаців таяться дивовижні пам’ятки, пам’ятки архітектури й шедеври мистецтва.

Відень є одним з найпопулярніших міст Європи. Столиця Австрії приваблює гастрономічних естетів своїми кулінарними шедеврами й ресторанами, модників — своїми магазинами, богему – театрами, оперою, виставками та музеями. Відень вважається містом музики та мистецтва. Тут жили й творили геніальні композитори Бетховен, Моцарт, Шуберт і Штраус, а також багато відомих художників, які перетворили місто в скарбницю Європи.

Перші письмові згадки про Відень датуються періодом Каролінгів (XIV століття). В цей час тут стояв невеликий замок, десяток будинків і церква. У XII столітті значення Відня зростає. Вона стає резиденцією австрійських герцогів Бабенбергів. До кінця XIII століття місто стає головною резиденцією Габсбургів. У другій половині XV століття тут було засновано єпископство. В 1529 році Відень намагалися захопити турки, які зазнали тут нищівної поразки всупереч чисельній перевазі. У XVI столітті Відень стає центром Габсбурзької імперії. Місто перетворюється в один з культурних, економічних і політичних центрів Європи. В XVIII-XIX столітті столиця Австрії є одним з центрів світової культури та музики. На початку XIX століття в місто кілька разів входили війська Наполеона Бонапарта. На початку XX століття Відень був одним з найбільших міст світу. В результаті поразки Австро-Угорщини в Першій світовій війні імперія Габсбургів розпалася, а Відень втратив свій вплив.

У 1938 році в місто увійшли німецькі війська. Столиця Австрії була звільнена радянськими військами у квітні 1945 року. Сучасний Відень — великий культурний, туристичний та економічний центр Європи, штаб-квартира багатьох міжнародних організацій.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев