DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Дрезден

id #55, останнє оновлення 25.05.2020 20:52:07

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Дрезден — велике, та цікаве місто Східної Німеччини, столиця федеральної землі Саксонія. Є одним з найважливіших культурних центрів країни та одним з найбільших її міст, який іноді називають “Флоренція на Ельбі”. Дрезден — місто дивовижної краси, перлина бароко, центр мистецтва європейського масштабу, майже знищений в ході Другої світової війни та дбайливо відновлений.

Заснування та розвиток Дрездена пов’язані з переселенням німецьких племен на схід. В кінці XII століття на південному березі Ельби існувало слов’янське поселення. Перші згадки про місто датуються 1206 роком. Вже в 1270 році Дрезден стає столицею маркграфства Мейсен. Цю функцію він виконував до 1422 року аж до об’єднання маркграфства і Саксонії.

У XV-XVI століттях Дрезден відігравав важливу роль в регіоні. Але все ж найбільший розквіт місто зазнало в XVII столітті при кюрфурсті Саксонії, королі Польщі й великому князеві Литовському. При ньому місто не тільки перетворилося в один з культурних центрів Європи, а й знайшло чудовий бароковий вигляд.

У XVIII столітті Саксонія веде постійну боротьбу з іншими князівствами та самою Пруссією. В ході Семирічної війни Дрезден був захоплений військами короля Пруссії Фрідріха II. Прусські війська завдали великої шкоди місту. У 1813 році в околицях міста відбулася велика битва між військами Наполеона та об’єднаною армією Богемії. Після наполеонівських воєн значення Дрездена різко зменшилося, хоча його культурна роль в Європі була все так само висока.

У лютому 1945 року історичний центр Дрездена був майже зруйнований в ході бомбардувань американською та англійською авіацією. Відновлення Дрездена зайняло понад 40 років. І навіть зараз тут можна знайти шрами, залишені Другою світовою війною. Після війни Дрезден стає одним з головних міст Результати Німецької Демократичної Республіки. Нині це один з найважливіших культурних, туристичних, промислових і освітніх центрів Східної Німеччини.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев