DAV Club - екскурсійний туроператор
В не робочий час компанії
залишайте заявки в
або бронюйте самостійно онлайн
Режим роботи
ПН–ПТ: 10.00 - 18.30, СБ: 10.30 - 14.30
Курс валют
USD/UAH 29,56 EUR/UAH 34,83

Прекрасна Швейцарія, 7 Днів

id #74, останнє оновлення 30.04.2020 14:08:13

Країни по маршруту: Австрія - Швейцарія - Німеччина - Угорщина

Міста по маршруту: Львів - Дьор - Відень - Зальцбург - Інсбрук - Ліхтенштейн - Люцерн - Берн - Цюріх - Рейнський водоспад - острів квітів Майнау - Мюнхен - Будапешт - Львів

Місяць Дати виїзду та ціни
листопад 2020 28 - 370 EUR
грудень 2020 19ADV - 370 EUR

Опис:

Швейцарія - країна мрія, життя в якій здається казковим. Для початку ми побуваємо з вами в Відні, Зальцбурзі і Інсбруці, а також в музеї Сваровські. Потім відправимося в Цюріх і подивимося на одне з чудес Європи - Рейнський водоспад і надзвичайний острів квітів - Майнау. Побуваємо з вами в серці Швейцарії - Люцерні, а також відвідаємо саму крихітну державу в світі - Князівство Ліхтенштейн. А на завершення нашої дивовижної подорожі ми вирушимо в пивну столицю Німеччини - Мюнхен і відвідаємо перлину Дунаю - Будапешт.

Переваги туру:
 • Комфортний тур без нічних переїздів!
 • 5 країн в одному турі;
 • 2 екскурсії у вартості туру: по Дьору і Мюнхену.
День 1: Львів - Дьор

07:30 - зустріч і реєстрація на з/д вокзалі Львова (автобусний паркінг).

08:00 - виїзд.

Переїзд по території України. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд по території Угорщини.

Прибуття в Дьор. Екскурсія по місту.

Розміщення в готелі на території Угорщини. Ночівля.

День 2: Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Переїзд до Відня.

Оглядова екскурсія по Відні (15€). Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

Збір групи. Переїзд по території Австрії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 3: Зальцбург - Інсбрук - Музей Сваровскі

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Екскурсія в Зальцбург, Інсбрук і музей Сваровські (40€/дор, 35€/дит до 12 років, вх. квитки оплачуються додатково).

Зальцбург - це унікальне місто, яке затишно розкинулось на фоні альпійських гірських вершин, в якому гармонійно поєдналися мальовничі природні ландшафти, чудова старовинна архітектура, мистецтво й культура, а також традиції і сучасність. Зальцбург - місто великого Моцарта, колишня резиденція архієпіскопів, а сьогодні - важливий культурний центр Європи. Вихід до річки Зальцах відкриває панораму Старого міста в кільці річки з його баштами, куполами, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахів, увінчаною візитною карткою Зальцбурга - фортецею Хоензальцбург. З неї відкривається надзвичайно гарний вид на середньовічний Зальцбург.

Переїзд в містечко Ваттенс, де знаходиться музей і величезний магазин фірми «Сваровські» - «Світ Кристалів». Екскурсія і відвідування музею, вільний час на покупки в магазині.

Короткий переїзд в столицю Тіролю - Інсбрук і оглядова екскурсія по цьому чудовому середньовічному місту. Знаменитий «Золотий дах», стара ратуша, Собор Св.Якова, Придворна церква і багато інших цікавих місць.

Увага! Ті хто не приєдналися до екскурсії очікують групу в місці визначеному керівником групи за межами Зальцбурга, Ваттенса і Інсбрука.

Збір групи Переїзд і розміщення в готелі. Ночівля.

День 4: Берн - Люцерн - Вадуц

Сніданок в готелі Звільнення номерів.

Екскурсія в Люцерн, Берн і Вадуц (40€/дор, 35€/дит. до 12 років).

Люцерн по праву претендує на титул найкрасивішого і найромантичнішого міста Швейцарії. За всіма показниками він повинен був стати столицею, але завадила політика. І тепер Люцерн називають "серцем Швейцарії". Саме тут знаходиться найстаріший в Європі дерев'яний міст Капельбрюкке, що зв'язує Старе місто і ратушу, через лежачу посеред річки восьмикутну вежу Вассертурм з "новими" кварталами, тут знаходиться і найстаріший критий міст на континенті - Шпройербрюкке. Люцерн знайде, чим вразити кожного туриста.

Берн - справжня скарбниця мистецтва, а колекціям бернських музеїв можна по-доброму позаздрити. Історичний центр міста - ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що упираються в міст Нідербрюкке. Основні пам'ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, безліч «аркад» - навісів, що проходять над боковими сторонами вулиць, всесвітньо відомі бернські фонтани-свердловини, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками) з воротами, кафедральний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею.

Князівство Ліхтенштейн - одна з найменших держав Європи і світу, а його столицю - Вадуц - населяють трохи більше 5 тисяч жителів. Крім княжого замку, який видно з будь-якої точки міста, головними визначними пам'ятками є кафедральний собор Св. Флоріна, будинок уряду і мерія, які демонструють різноманітну міську архітектуру на різних етапах її історії. На вулиці Штедле - головній вулиці столиці - зосереджене все життя Вадуца і більшість пам'яток: міська ратуша, «Банк Ліхтенштейн», будівлі правлінь фірм, акціонерних товариств, музеї, магазини.

Збір групи Переїзд і розміщення в готелі. Ночівля.

День 5: Цюріх - Рейнський водоспад - острів квітів Майнау

Сніданок в готелі.

Екскурсія в Цюріх, на найпотужніший в Європі - Рейнський водоспад і острів квітів Майнау (45€/дор, 35€/дит до 12 років, вхідні квитки у вартості).

Цюріх - ділова і фінансова столиця Швейцарії. Ми побачимо міську Ратушу, найбагатшу вулицю міста - Банхофштрассе. Набережні Цюріхського озера і знаменитий Липовий двір (Ліндерхоф). Гроссмюнстер - найбільший собор Цюріха і Фраумюнстер - жіноче абатство, знамените вітражами Марка Шагала. Церква Святого Петра - найстаріша церква міста з найбільшим годинником в Європі.

Рейнський водоспад є популярним туристичним об'єктом. Це одне з чудес природи в самому центрі Європи. Біля водоспаду розташовано декілька оглядових майданчиків, головний знаходиться на скелі в центрі водоспаду, куди можна потрапити на туристичному човні. Причал знаходиться у замку Верт знизу за течією водоспаду.

Острів Майнау. Посеред Боденського озера є абсолютно незвичайний «корабель квітів», саме так граф Л. Бернадотт називав свій улюблений острів, який за допомогою відданого садівника перетворив в острів квітів - справжній квітучий рай на землі. Його розміри зовсім не великі - довжина 1100 метрів, а ширина - 610 метрів. Але при цьому - 45 гектарів острова - це унікальний парк. Тут завжди тепло і завжди пахнуть квіти.

Повернення в готель. Ночівля.

День 6: Мюнхен - Будапешт

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Переїзд в Мюнхен.

Екскурсія по найвеселішому і найкрасивішому місті Німеччини. У ньому немає суворості і кам'яної манірності інших німецьких міст. Не дарма баварці не зовсім вважають себе німцями. Ми побачимо Нову і Стару Ратуші, площу Марієнплац, Королівський палац, старі пивні, Королівську площу.

Збір групи, переїзд в Будапешт.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 7: Будапешт - Львів

Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Пішохідна екскурсія "Квартал контрастів" (15€). Запрошуємо на екскурсію, яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Наша мета - познайомити вас з цим духом міста і захопити його сучасним життям. Ми вирушимо в "незнайомий" Будапешт, туди - куди місцеві жителі радять відправитися своїм друзям і близьким, і самі в ньому насолоджуються життям! Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають тільки місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт!

Збір групи. Переїзд по території Угорщини.

Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд по території України.

Прибуття до Львова (~ після 23:00).

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним!

Примітки:
 • додаткові екскурсії підтверджуються при групі не менше 20 чол.
 • туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;
 • туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій.
Включено у вартість:
 • Екскурсія по Дьорі;
 • Екскурсія по Мюнхену;
 • Проживання в готелях 3*-3+*, 2-3х місне розміщення;
 • Харчування - сніданки в готелях;
 • Проїзд автобусом туристичного класу;
 • Групова страховка;
 • Супровід керівником фірми.
Не включено у вартість:
 • Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;
 • Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати;
 • Доплата за страховку (вік від 60 років і старше) = 1Є за 1 день перебування в турі.

Скорочення

ADV - Адвент

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 15 EUR / 15 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 10 EUR / 10 EUR

За одномісне розміщення - 105 EUR

DAV Club - екскурсійний туроператор ©  2000 - 2020
Будь-яке використання матеріалів дозволено тільки з посиланням на сайт https://davclub.ua/