Казкова Угорщина + Відень

id # 117, останнє оновлення31.01.2024 10:00:00

Країни по маршруту:Україна - Угорщина - Австрія

Міста по маршруту:Львів – Будапешт – Відень - Мішкольц-Тапольца - Львів

Місяць Дати виїзду та ціни
березень 2024 23СПО - 199 EUR

Опис:

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

3 ночі в готелі в Будапешті!

ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА! Трансфер у всесвітньо-відомі печерні купальні Мішкольц-Тапольца!

Ви зможете побачити перлину Дунаю та столицю Угорщини – Будапешт, прогулятися по широким вулицям імператорського Відня, а також відпочити у термальних джерелах Сечені та Мішкольц-Тапольца.

День 1 Львів - Долина красунь

06:30 зустріч і реєстрація туристів керівником групи

07:00 – м. Львів, ж/д вокзал, автобусний паркінг.

13:00 – 14:00 приєднання туристів в Чопі

Виїзд за кордон

Перетинання українсько-угорського кордону

– При швидкому проходженні кордону пропонуємо екскурсію "Квартал контрастів (Єврейський квартал)"(10€), яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Це прогулянка по набережній Будапешту, де знаходиться величний Парламент. Наша мета - познайомити вас з цим духом міста і захопити його сучасним життям. Ми вирушимо в "незнайомий" Будапешт, туди - куди місцеві жителі радять відправитися своїм друзям і близьким, і самі в ньому насолоджуються життям! Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають тільки місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт!

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2 Будапешт

Сніданок в готелі

Оглядова екскурсія по Будапешту 2в1: Буда + Пешт (15€).

Будапешт складається з 23 округів, але умовно місто можна поділити на дві частини: Буда та Пешт. Наша екскурсія розпочнеться в Буді, що розташована на лівому березі Дунаю, а завершиться в Пешті на правому березі. Особливо притяжну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час. Також турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайних пам'яток архітектури інших періодів.

Вільний час

Також пропонуємо відвідати на вибір зоопарк або океанаріум (трасфер 10 евро + вх. квитки оплачуються додатково)

- Круїз на кораблику по Дунаю (25€/дор., 20€/діти до 12 років) Вечірній круїз на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта - одна з кращих екскурсійних “родзинок”. Щедро ілюміновані набережні, чудові мости, унікальні і шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, дарують незабутні враження від яскраво освітленого нічного міста.

Повернення в готель. Ночівля

День 3 Відень

Сніданок в готелі

Поїздка у Відень "3в1: пішохідна екскурсія + екскурсія по Рингу + палацово-паркові комплекси Бельведер і Шенбрунн (огляд зовні)" (55€). Мінімальна кількість 25 чол.

Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

Спроектований і побудований на початку ХVIII століття Бельведер, представляє собою дві шикарні будівлі в стилі бароко, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац був побудований для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії.

Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів - Шенбрунн, підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Прекрасний палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами, а сам палац демонструє простоту і скромність, пишність і багатство одночасно.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4 Мішкольц-Тапольца - Чоп - Львів

Сніданок в готелі. Звільнення номерів

Відвідування термальних купалень Мішкольц-Тапольца(вх. квиток оплачується додатково ~ 9€).

Особлива привабливість єдиної в своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. В цій воді - на відміну від окремих, більш щільних лікувальних вод, можна купатися, не обмежуючи себе в часі, можна випробувати всі діючі тут водні ефекти. Тут приємно плавати, пірнати, дихати чистим, вільним від будь-яких забруднень повітрям. Багато хто переконаний в лікувальних властивостях купальні, які пояснюються здоровим кліматом печери, а також теплими карстовими водами.

Збір групи. Виїзд в Україну.

Збір групи. Переїзд по території Угорщини.

Прибуття в Чоп (окружна) - приблизно в 17:00.

Пізніше прибуття до Львова (автобусний паркінг біля ж/д вокзалу) - орієнтовно 23:00-00:00

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

Примітки:

Туроператор не несе відповідальності за коливання курсу валют;

Туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій;

Включено у вартість:

ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА! Трансфер у всесвітньо-відомі печерні купальні Мішкольц-Тапольца;

Розміщення в готелях 3*-3+*: 2-3 місне розміщення;

Харчування: сніданки;

Проїзд автобусом туристичного класу - наші автобуси нові та найкращі на ринку;

Медичне страхування з покриттям Covid-19;

Супровід керівником групи.

Не включено у вартість:

Вхідній квиток в Мішкольц-Тапольца;

Проїзд в громадському транспорті;

Доплата за страховку: від 60 до 70 років = 3,5Є, від 70 років = 7Є.

Скорочення

SPO - Спецпропозиція

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 15 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 10 EUR

За одномісне розміщення - 60 EUR

Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2 євро/день  - 6 EUR

Додатково