DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Екскурсія в Відень 3в1: пішохідна екскурсія

id #145, останнє оновлення 10.06.2020 14:08:02

Вартість екскурсії 35.00 EUR

Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

Спроектований і побудований на початку ХVIII століття Бельведер, представляє собою дві шикарні будівлі в стилі бароко, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац був побудований для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії.

Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів - Шенбрунн, підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Прекрасний палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами, а сам палац демонструє простоту і скромність, пишність і багатство одночасно.

На традиційному Різдвяному базарі немовляти Христа, що нараховує близько 150 торгових наметів, можна придбати різдвяні подарунки, ялинкові прикраси, вироби художнього промислу, кулінарні делікатеси, солодощі і зігріваючі напої, тут в повітрі витають аромати різдвяної випічки, гарячого пуншу і смаженого в цукрі мигдалю. Старе місто і торгові вулиці прикрашені святковими вогнями, що наповнюють місто різдвяним настроєм. Біля входу на Ратушну площу зустрічає прикрашена свічками арка заввишки в декілька метрів. Нарядні дерева в Ратушному парку і вздовж вулиці Рінгштрассе сяють святковим блиском. Особливим місцем, що приваблює закоханих, є дерево з сердечками. Відвідувачі можуть покататися на ковзанах на великій ковзанці площею понад 3000 м². Дитячі розваги включають карусель, упряжку з оленями і казкове світлове оформлення в парку. А неподалік, знаходиться Різдвяне село на площі Марії-Терезії. У передріздвяний час тут розташовується близько 70 торгових наметів. Романтичне Різдвяне село в Університетському містечку також є улюбленим місцем зустрічей в передріздвяний час, особливо для студентів. Тут є дитяча залізниця і карусель, що викликає ностальгічні спогади, тому це місце дуже популярне серед сімей.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев