DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Вільнюс

id #8, останнє оновлення 21.04.2020 17:17:08

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Вільнюс - столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно.

Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких богів і де був заснований Вільнюс в 1323, що прилягає до нього Замок і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури - елегантну церква Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет - найстаріший в Прибалтиці і безліч інших об'єктів.

Вільнюс колись було столицею Великого Польсько-Литовського князівства. А також відом трагічною історією єврейської громади за часів Другої Світової Війни.

Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі.

У Старому місті розташовані велика кількість барів і невеликих ресторанчиків, в який можна спробувати не тільки середньовічні страви, а й покуштувати різні сорти запашного пива, сорт якого зварений з безпосереднім додаванням, природно для смаку, канаплі.Увечері варто сходити на концерт класичної музики, які традиційно проводяться в середньовічних костелах.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев