DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Гамбург

id #60, останнє оновлення 26.05.2020 21:54:13

Вартість екскурсії 15.00 EUR

Гамбург - друге за величиною місто Німеччини. Різноманітний, масштабний, повний енергії, розкішний в центрі, зелений на околицях, з незліченними судами і кранами в порту, мостами над каналами, Гамбург привертає до себе тисячі туристів щодня. Територіально Місто розташоване в Північній Німеччині на місці впадання річки Ельби в Північне море. Завдяки цьому місто є не тільки найважливішим морським портом, але і четвертим за величиною річковим портом в Європі. Місто також славиться своїми знаменитостями, які жили і творили саме в Гамбурзі. Серед них знамениті композитори Йоганн Брамс і Георг Фрідріх Гендель, винахідник фосфору Хеннінг Бранд, знаменитий поет Фрідріх Клопштоку, відомий драматург Готхольд Ефраїм Лессінг і багато інших. Останні роки свого життя в Гамбурзі провів знаменитий політичний діяч Отто Фон Бісмарк.

У Гамбурзі є на що подивитися. У розкішному будинку ратуші побудованої в стилі неоренесансу (1886- 1897), засідає земельний уряд. У ньому 647 чудово оброблених приміщень. Ратушу прикрашає 112-метрова вежа. Днем для туристів в будівлі організовуються екскурсії. Або ж наприклад, Церква Святого Петра. Ця церква XII ст зі 133-метровою вежею розташована поруч з ратушею. Вона найстаріша в Гамбурзі. Неоготичний вид церква набула після пожежі 1842 і послідувала за ним реконструкції. Зверніть увагу на фігуру Богоматері (1470). Церква Святого Якоба, яка побудована в кінці XIV ст, церква відновлена ​​в 1959 р, в її інтер'єрі зберігся середньовічний вівтар і орган - одна з кращих робіт майстра Арпа Шнітгера. А також Ломбардський міст, який перекинутий через протоку, що з'єднує ставки. З нього відкривається дуже гарний вид на центр Гамбурга. Окрім цього жителі Гамбурга обожнюють відвідувати Ботанічний сад. Сад знаходиться за вулиці Горха Фока. За ним - народний парк «Рослини і квіти» - це центр відпочинку, де є музичний павільйон для концертів на відкритому повітрі, оранжереї, японський сад, дитячий ігровий майданчик і мініатюрна залізниця. На ставку влаштований фонтан зі світломузикою.

Гамбург займає перше місце серед міст Європи за кількістю мостів (більше 2300). У місті більше мостів ніж у Венеції (400), Амстердамі (1200) і Лондоні разом узятих.

У Гамбурзі знаходиться найбільший в світі район з портових складів, побудований в кінці XIX ст на вбитих в мілководді Ельби дерев'яних брусах. Своїм архітектурним виглядом закопчені будинки з червоних 5-6 поверхових будівлів складів, розташовані рядами-кварталами на островах посеред Ельби, де «вулицями» служать канали, - у вечірній і сутінковий час можуть служити прекрасною кулісою для зйомок кінофільмів про Шерлока Холмса за романами Конана Дойля.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев