DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Парк ENERGYLAND

id #53, останнє оновлення 24.05.2020 22:30:14

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Парк ENERGYLANDIA розташований у красивому й мальовничому місці в селі Затор на межі двох найбільших південних агломерацій Малопольського і Шльонського воєводств, менш ніж за півгодини від Катовіце і Кракова. Варто з самого початку пояснити, що Енерджиландія - не типовий парк розваг або луна-парк у формі атракціонів, що пропонує клієнтам кілька простих пристроїв, переважно для дітей. Нічого подібного! Енерджиландія – це перший справжній тематичний парк розваг, що пропонує послуги на найвищому світовому рівні для усіх вікових категорій: дітей, підлітків, а також дорослих.

Парк є місцем, де батьки не повинні постійно тримати дітей у полі зору, а можуть разом гарно проводити час і пережити незабутні моменти, гратися і прожити спільну подорож у світ.

Енерджиландія - унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, на площі 26 га налічується понад 30 різних видів різноманітних об'єктів і пам'яток. Тут і експериментальні розваги, й для усієї сім’ї, і для наймолодших. Всі вони представлені в тематичних стилізованих декораціях, мають аудіо-візуальні доповнення, зроблених спеціально для даного механізму чи пристрою.

Дуже важливо, що в Енерджиландії, купуючи один квиток, ви можете користуватися всіма атракціями доволі і без обмежень.

Немає необхідності непокоїтися, що раптом скінчаються гроші, а ви ще не побачили і не випробували усього. У парку розваг можете провести весь день, від відкриття до закриття, бавитися там, де хочете так довго, як хочете! Гарантуємо, що ніхто не буде нудьгувати і, звісно – ви схочете знову сюди повернутися.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев