Брюгге

id #52, останнє оновлення 24.05.2020 22:14:15

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Брюгге вважається наймальовничнішим містом Бельгії. Канали подібні на нитки перлів, які струмують по місту. Складно зробити погану фотографію, коли вас оточують чарівні бруківки, цегляні арки, кам'яні церкви і витончені мости. У Брюгге є прекрасно збережений середньовічний центр над яким височить дзвіниця. Весь історичний центр входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Центр досить невеликий і всією приголомшливою красою та культурою незабутнього міста можна насолодитися прогулюючись по ньому пішки. Не варто забувати і про прогулянки на човні по тихим каналах.

Брюгге маленький, але наївно думати, що ви зможете побачити все в перебігу декількох годин. Для того, щоб подивитися місто вам буде потрібно два повних дні. Адже тут неважливо в якому напрямку гуляти, в Брюгге немає одного туристичного маршруту та історичного центру. Місто зберіглось повністю і в якому напрямку ви не підете, всюди буде красиво.

Історичний центр міста — головна визначна пам’ятка Брюгге. Гуляючи по ньому створюється враження, що це музей просто неба — старовинні вулиці, чарівні площі та красиві фасади будівель, які, здається, застигли в минулому. Звуки коней, які досі ходять по вулицях Брюгге, і мала кількість автомобілів тільки підсилюють це відчуття.

Міст Боніфація — дивно романтичне місце Брюгге. Це невеликий кам’яний міст, побудований на початку ХХ-го століття, є одним з наймолодших мостів міста. Він швидко завоював популярність і став однією з візитних карток міста.

Міські ворота Kruispoort – старовинні ворота початку XV століття з двома масивними вежами. Через ці ворота проходили армії Карла V і Наполеона.

Вежа Богородиці – 115,5 метрова цегляна вежа Богородиці ілюструє майстерність будівельників Брюгге. Церква демонструє цінну колекцію творів мистецтва: всесвітньо відома Мадонна з немовлям роботи геніального Мікеланджело, незліченні картини XIII-го століття, тут розташовані гробниці Марії Бургундської й Карла Сміливого.

Ринкова площа — візитна картка Брюгге. Красива старовинна архітектура і цікаві пам’ятки ваблять на площу безліч туристів. Домінує в архітектурі висока дзвіниця.

Дзвіниця або дзвіниця Белфорт на Ринковій площі — один з найбільш впізнаваних символів Брюгге. Це 83 метрова вежа, побудована в XIII столітті. У дзвіниці встановлено 47 дзвонів. Щоб піднятися наверх потрібно подолати 366 сходинок. Але воно того варте! Звідси відкривається прекрасний вид на Старе місто! Площа Ян ван Ейка — чарівна площа Брюгге, яка названа на честь відомого художника, уродженця Брюгге.