Ватикан

id #40, останнє оновлення 19.05.2020 00:44:20

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Ватикан - найменша, але одна із найбільш відвідуваних туристами держав Європи. Із площею всього лиш 0,44 м.кв. Ватикан є містом-музеєм, де кожна будівля має свою цікаву iстоpію. Від теритоpії Iталії Ватикан відділений оборонним муром XVI ст, а зі сторони Площі Св. Петра - 6ілою лінією на бруківці. Що цікавого подивитись у Ватикані?

Площа Святого Риму - точка відправлення усіх екскурсій. Найбільша площа Риму довжиною 340 м та шириною 240 м. Її маштаби і велич справляють незабутнє враження на усіх туристів. У вечірній час площа добре підсвічується.

Єгипетський обеліск - колона висотою 35 м знаходиться в самому центрі площі. Всередині золотої кулі на його вершині, згідно із легендою, заховані останки Юлія Цезаря. Якщо стати всередину білих, намальованих на бруківці кругiв коло Обеліску, можна побачити оптичну ілюзію: всі чотири ряди колон ховаються одна за одну.

Фонтани Модерно і Берніні - гармонійно вписуються в архітектурний стиль площі, хоч і збудовані з pізницею в 50 рокiв.

Ватиканська площа - знаходиться в лівому кутку площі. Звідси можна відправити листівку із ватиканським поштовим штампом.

Базиліка Святого Петра - найбільший християнський храм в Європі, в будівництві якого приймали участь багато відомих архітекторів. Собор довжиною 211 м вміщає в собі близько 60 000 людей.

Коллонада Собору Св. Петра - парадний вхід в Собор - чотири ряди колон, які прикрашені 96-ма статуями святих та великомучеників.

Купол Собору Св. Петра - творіння відомого Мiкеланджело, будівництво якого тривало 18 років. Із діаметром 42 м та висотою 136 це найвищий купол у світ. Піднятись на його вершину можна ліфтом або ж спiральними сходами, з оглядової площадки відкривається гарний вид на весь Рим.

Сикстинська капела - збудована як особиста резиденція Папи Римського, сьогодні ж це місце, де обираються нові правителі. Над росписом храму працював Мікеланджело: на стелі зображенні сюжети із Біблії та Нового Завіту, фреска Страшного Суду та більше 300 біблійних персонажів.

Ватиканські Сади - загальна площа становить 20 га. Окрім представників флори та фауни тут також можна подивитись на Ефіопський коледж, Палац Сан-Карло, ватиканський вокзал, палац ватиканського уряду та віллу Пія Пятого.

Швейцарська гвардія - складається в 110 гвардійців, які є присутніми на yсіx церемоніях, месах та прийомах за участю Папи, а у будні дні слідкують за порядком на Площі Св. Петра. Одягнена гвардія згідно в давніми традиціями - їхня форма пошита за ескізом Mікеланджело.