DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Мейсен

id #16, останнє оновлення 24.04.2020 10:48:08

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Мейсен - це місто - батьківщина європейського фарфору. Порцелянова мануфактура тут була відкрита на початку XVIII століття. Її вироби, швидко стали предметом культу у багатьох багатих європейських будинках, які високо цінуються по сьогоднішній день. Однак принадність Мейсена не вичерпується лише «порцелянової» славою. У невеликому містечку є середньовічні храми, в тому числі - злегка похмурий Мейсенський собор, найстаріша в Саксонії ратуша і замок Альбрехтбург, в якому майже півтора століття розміщувалася порцелянова мануфактура, а зараз працює музей.

Мейсен - це чарівне місто-картинка, місто-іграшка, яке ніби зійшоло з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами.

Мейсен починається з гори, яка височіє над містом. На горі - собор, замок Альбрехтсбург і Єпископська вежа. Мейсенський собор - один з самих чистих по стилю готичних соборів Німеччини, улюблений собор Гете. А в замку Альбрехтсбург якраз і була заснована Саксонська порцелянова мануфактура. Крім цього, Альбрехтсбург - дивовижне поєднання готики і епохи Відродження, різьблення по вапняку і барвисті мозаїки. Замок був побудований для двох братів, Ернста і Альбрехта, які правили Саксонією в кінці XV століття. Коли замок був побудований, брати посварилися і поділили Саксонію на дві частини, а замок так і залишився непридатним для проживання. Тому Альбрехтсбург прекрасно зберігся.

Варта уваги пізньоготична Ратуша і церква Діви Марії, побудовані в XV столітті. У церкві знаходиться найстаріший в світі фарфоровий дзвін, встановлений в 1929 році.

У Мейсене, на вулиці Шлоссбрюкке, знімалися кілька сцен з телефільму «Сімнадцять миттєвостей весни» (7-я і 9-я серії), наприклад, два проходи професора Плейшнера - втомленого, тільки що приїхавшого з фашистської Німеччини і пізніше - сп'янілий повітрям свободи.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев