Мюнхен

id #14, останнє оновлення 22.04.2020 14:17:31

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Мюнхен - адміністративний центр Баварії, як пиріг «розрізаний» руслом річки Ізар на дві рівні частини. Мінга, як називають свою столицю місцеві, - місто, особливе у всіх сенсах. По-перше, воно космополітичне і екскурсійно-приємне, причому не засліплює глянцевим пафосом, а тримається скромно і з гідністю. А по-друге, Мюнхен вражає зворушливою, хоч і нехарактерною для міста з півторамільйонним населенням провінційністю, через яку його називають «найдорожчим і успішним селом Німеччини». У більшості вперше прибувших в Мюнхен мандрівників знання про нього вичерпуються затертими штампами на кшталт «батьківщини БМВ, товстих бургерів і ледерхозе». Насправді ж «серце вільної держави» - це щось незмірно більше, ніж просто місце, де варять найкраще пиво і конструюють вишукані авто.

Найвеселіше і найкрасивіше місто Німеччини. У ньому немає суворості і кам'яної манірності інших німецьких міст. Не дарма баварці не зовсім вважають себе німцями. Ми побачимо Нову і Стару Ратуші, площа Марієнплац, Королівський палац, старі пивні, Королівську площу.

Увечері можна відвідати одну зі знаменитих мюнхенських пивних, насолодитися смаком свіжозвареного пива і виступом фольклорного ансамблю в баварських костюмах, приєднається до загального виконання справжніх "пивних пісень". Відвідування мюнхенських пивних - це незабутні враження!

Гуляйте вулицями Старого міста, звертайте в парки і ботанічні сади, милуйтеся вітринами бутиків на Максиміліанштрасе - тільки так можна осягнути істинний характер Мінг. Ну а якщо захотілося зануритися в богемне минуле регіону, вам щиро зрадіє Швабинг - район, де на початку XX століття селилися німецькі художники і літератори. До речі, модних барів, кафе, ресторанів, де так приємно шукати творчого натхнення і чекати музу, що затрималась, в Швабінгу і донині вагон і маленький візок. Стандартне продовження свята поїдання свинячої рульки і розпивання кінських доз світлого / темного / нефільтрованого пива - два тижні. Протягом цього часу в баварській столиці неможливо відшукати не те що готель, але навіть кут в хостелі. Так що бронюйте номери заздалегідь, після чого включайтеся в загальну пивну ейфорію. Тільки попередньо навчіться правильно тримати кухоль і стукатися ним, щоб не виглядати білою вороною.

Знайти, чим зайнятися в Мюнхені, реально в будь-який час року і при будь-якій погоді. Якщо перспектива бродити по весняному місту, заглядаючи в музеї і зали королівських палаців, здається надто прісною, можна побешкетувати на Фрюлінгсфесте - генеральній «репетиції» осіннього пивного фестивалю. Свято стартує в кінці квітня і прихоплює перший тиждень травня. Гарний Фрюлінгсфест тим, що пропонує все те ж, що і Октоберфест, але в більш стриманому варіанті, без походу в повний відрив. Крім того, цей захід «для своїх», тому туристів на гулянні небагато, відповідно, і з бронью готелю проблем не має. В середині вересня в Мінгу підтягується найсерйозніший і непробивний контингент - фанати пінного, які прибули відзначитися на щорічній пивній вакханалії під назвою Октоберфест.