Венеція

id #51, останнє оновлення 22.05.2020 10:51:09

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Описувати та захоплюватися Венецією можна практично нескінченно. Це казкове місто на воді, зручно розкинулося на більш ніж сотні острівців, пов'язаних між собою численними мостами, - справжній рай для романтиків. Тут ви зможете пройтися по вузьких вуличках, де колись ходив чарівний Казанова, покататися на елегантній гондолі, насолодитися яскравим заходом на березі Венеціанської лагуни. І крім усього, куди б ви не попрямували в Венеції, ваше око невпинно будуть радувати будівлі і палаци епохи Ренесансу. Величні і прекрасні палаци утворюють химерний і таємничий світ, де відчужені витонченістю готики є сусідами з пишною розкішшю бароко. Всюди чути плескіт води, яка, омиваючи цоколі будівель, відображає архітектурні шедеври. Елегантні гондоли, не поспішаючи, курсують по численним каналам (вулицями Венеції), надають особливий настрій романтики і любові.

Історія Венеції йде корінням глибоко в минуле, коли жителі північних провінцій Римської імперії, рятуючись від навали варварів, перебралися на острови Адріатичного моря, тим самим, заснувавши останній притулок латинської культури.

Венеція була заснована в 421 році і довгий час була непримітним містечком. Але після того як в 697 році був обраний перший дож - глава уряду Венеції, то місто стало активно розвиватися і вдосконалюватися.

Однією з найважливіших для міста подій став 828 рік, коли, згідно з легендою, венеціанські купці викрали з Олександрії євангеліста Марка, який вніс неоціненний вклад в розвиток культури міста. На честь нього в 1094 році була побудована церква Святого Марка, яка знаходиться не центральній площі міста.

Уряд міста стежив за тим, щоб головна мета - перетворити Венецію в архітектурне диво світла - була досягнута, тому на облаштування міста жертвували чималі кошти.

Незалежність міста закінчилася в 1797 році з вторгненням Наполеона, але це тривало недовго. У 1815 році Венеція була передана Австрії, а потім перейшла у володіння Італії.

Це дивовижне місто побудоване на десяти тисячах дубових паль, пересічене 150 каналами, найкрасивішим з яких є величний 4-кілометровий Канале Гранде. Оточений розкішними кам'яними палацами, він виглядає справді вражаюче.