DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Трувіль

id #85, останнє оновлення 10.06.2020 11:35:19

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Трувіль, розташований в 200 км від Парижа на Кот-Флері, привертає увагу своїм мальовничим рибальським портом, чарівним приморським містом і багатою архітектурною спадщиною. Трувіль пощастило, що його виявили художники. У 1825 році село спокусило художника-пейзажиста Чарльза Мозіна. Повернувшись в Париж, він продовжував розповідати про його принади і виставляв свої картини в паризьких салонах і викликав цікавість інших художників-письменників, щоб нарешті викликати інтерес всього хорошого паризького суспільства. Саме тоді були побудовані красиві вілли, готелі і казино. Всі ці будівлі зараз складають багату архітектурну спадщину курорту.

Історія Трувіль сходить до середньовіччя. Місто було тоді невеликим рибальським портом. Це колишнє рибальське село сталао туристичним напрямком в Нормандії, особливо популярним серед жителів Іль-де-Франс.

Підйом морського курорту, який почався в XIX столітті з моди купання в морі, безсумнівно, викликаний тим, що його відвідує невелика група художників: Чарльз Мозін в 1825 році, Пол Хют, Декамп і його учень Луї Годфрі Джаде, Ежен Ісаба, Коро, а також Ежен Буден. Письменник Альфонс Карр також сприяв його славі. Луї-Філіп також допомагав в будівництві Трувіль, і саме з цього порту він намагався виїхати до Англії під час революції 1848 року. Гюстав Флобер познайомився тут з Еліс Шлезінгер влітку 1836 року.

До основних визначних пам'яток міста можна віднести Рибний ринок - побудований в 1935 році в нео-нормандському стилі з ініціативи мера Фернана Муро за проектом архітектора Моріса Вінсента. Автентичність курорту частково пояснюється його рибним портом і рибним ринком. Набережні є найстарішою частиною міста. Дійсно, саме з цього невеликого рибальського порту народився Трувіль-сюр-Мер. Музей Вілли Монтебелло - типова для приморських резиденцій Другої імперії, вілла Монтебелло, побудована в 1865 році, зберігає колекції музею Трувіль з 1972 року.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев