DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Стокгольм

id #7, останнє оновлення 21.04.2020 17:22:36

Вартість екскурсії 35.00 EUR

Стокгольм - столиця Королівства Швеції, один з найкрасивіших міст світу, розташований на 14 островах на місці злиття прісноводного озера Меларен і Балтійського моря. Та є частиною Скандинавії. Місто з великою історичною спадщиною, в якому до цих пір править монарх - Король Карл Густав XVI, а в ході екскурсії ви дізнаєтеся, що пов'язує королівську сім'ю з Наполеоном.

Історія Стародавньої Швеції тісно переплітається з історією Стародавньої Русі. Історично, саме шведські вікінги стояли біля витоків нашої державності. А історія Королівства Швеції практично нероздільна з історією Російської Імперії, та теперішньої території України.

Екскурсійна подорож починається із Історичного центру столиці Швеції – або Старого міста, знайомство із островами: Stadsholmen, Riddarholmen, Helgeandsholmen, Королівським Палацом, Лицарською церквою - усипальницею шведських королів, музею Нобеля, Кафедрального собору, тераса Еварт Тоба з дивовижним видом на Ратушу.

Далі прямуємо до найбільшого острову Стокгольма - Південного, де побачимо найкращі панорами міста, і зробимо неймовірні фотографії.

Прямуємо до Королівського острову, де туристів чекає чудовий вид на Лицарський острів, прогулянка біля міській Ратуші, місця проведення Нобелівського банкету яскраві фотографії в саду, та пошук знакового місця Нептуна, та інші враження.

Далі по програмі - Юргорден, або Звірячий острів – де знаходяться самі популярні в Швеції музеї: Васа, Скансен, музей Вікінгів, Abba, Скандинавський музей, Юнибакен і парк атракціонів. Побачемо Віллу Оакхілл, царський подарунок княгині Марії Павлівні, яскраві види на затоку з мису Вальдемара.

Познайомимось із островом Лонгхольмен - колишнею в'язницею, а зараз це незвичний готель.

Також вас чекає - Корабельний острів, Кастелхольмен, його ще називають «Райське місце» - що засвідчує скульптура Paradiset, музей Сучасного мистецтва, пам'ятник Леніну, дивовижні види на Старе місто.

Знайомство із материковою частиною міста, де саме знаходиться адміністративний і торговий центри міста, політичний центр Швеції, Драматичний театр, Опера, Королівcкій сад, фешенебельний район Естермальм, парадна набережна Страндвеген, дипломатичне містечко та інше...

На пішохідній частині екскурсії ви з перших хвилин відчуєте атмосферу середньовічного Стокгольма, ознайомитесь із знаковими пам'ятками міста: з крихітним символом Стокгольма, самою вузькою вулицею Скандинавії, кумедними легендами минулого, побачите на власні очі яскравий слід вікінгів, ви дізнаєтесь де саме той будинок, на даху якого живе Карлсон, та багато іншого чекає на вас в цьому чарівному місці!

Завершимо знайомство із Стокгольмом приємною традицією – кавування з традиційною скандинавської випічкою.

Що саме пов'язує шведів з подібним кавуванням, яке це має значення і назву і де ви зможете продегустувати цю традицію, у вільний час, розповість наш гід і зорієнтує вас, по закладам в самому серці Стокгольма.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев