DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Штайн Ам Рейн

id #73, останнє оновлення 30.05.2020 11:42:19

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Одне з найкрасивіших і неповторних містечок Швейцарії розташувався на березі Річки Рейн біля Боденського озера. Вид колоритного старовинного містечка на березі розкішного Рейну заворожує з першого погляду. Хоча в Штайн ам Райн, можна сказати, всього одна стара вулиця протяжністю півкілометра, але вона захопить вас надовго своїми старовинними будинками з неповторними фасадами.

Будинки в чудовому стані сьогодні, хоча під час війни і були напівзруйновані. Треба віддати належне майстерності реставраторам, які повернули нам середньовічну красу. Майже кожен будинок головної вулиці Rathausplatz - зі своєю унікальною історією та розписом на фасаді. Гуляючи по місту, ви як ніби проходите по художній галереї. У будівлі Ратуші XVI століття знаходиться сьогодні музей багатої історії міста. Будинки старої частини міста мають свої старовинні назви: «У червоного бика», «У оленя», «У Сонця», «Передня корона», «У ворона», «У білого орла» та інші. Фасади цих будинків використані відомими художниками середньовіччя в якості полотен.

Найстаріші фрески руки Томаса Шмідта прикрашають будинок «У білого орла», що знаходиться поруч з Ратушею. Обов'язково варто відвідати міський музей, який знаходиться в найдавнішому монастирі Святого Георгія, заснованому ще за часів Римської імперії. Одна із залів монастиря, урочиста, прикрашена старовинними фресками в стилі раннього ренесансу.

Над красивим містом височить старий замок XII століття Хохенкліген, в якому сьогодні знаходиться ресторан. З гори, на якій стоїть замок, ви побачите мальовничі околиці Штайн ам Райн. Крім огляду вишуканих архітектурних шедеврів маленького міста обов'язково варто зробити чудову прогулянку по набережній Рейну і екскурсію по самій річці, яка розділяє мальовниче містечко на дві частини, які дивляться один на одного вже багато-багато століть...

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев