Шенбрунн

id #74, останнє оновлення 30.05.2020 12:25:22

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Історія палацово-паркового ансамблю Шенбрунн бере початок в XIV столітті, коли на його території знаходилися землі монастиря, а сама місцевість називалася Каттенбург. Пізніше, в 1569 році землею заволоділи Габсбурги і використовували її для мисливських цілей.

На жаль, в 1863 році угіддя і літня резиденція були повністю зруйновані турками, які напали на Відень. Нове життя резиденції подарував імператор Леопольд, який в 1696 році наказав почати будівництво палацово-паркового комплексу за зразком Версальського палацу. Роботою керував архітектор Йоганн Бернхард Фішер фон Ерлах.

На сьогоднішній день Шенбрунн є найпопулярнішою пам’яткою архітектури не тільки у Відні, а й у всій Австрії. Палацово-парковий комплекс неймовірних масштабів. Загальна його плоша становить 212 гектарів, а палац складається з 1441 кімнати, які належали імператору Франсу Йосифу та його дружині Єлизаветі Баварській. У нас буде можливість побачити палац з середини. Побачити як жили імператори та придворні слуги, побачити як були оздобоені імператорські покої. На території комплексу також є чудові сади та неймовірної краси квіткові алеї.