Ріміні

id #88, останнє оновлення 10.06.2020 15:09:49

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Одне з найбільших і популярних курортних міст Адріатичного узбережжя - Ріміні - підійде практично всім, хто мріє про неспішний пляжний відпочинок в італійському дусі. В Ріміні є все: історична спадщина, нагадує ще про період Римської імперії, ресторани, зберігають гастрономічні традиції місцевості, тінисті парки, барахолки з вінтажними речами, старовинний порт з маяком і кораблями біля причалу, нічні клуби та дитячі розважальні зони, величезні шопінг-моли та, звичайно, головна визначна пам’ятка міста - 15 кілометрів найчистіших пляжів, які омиваються спокійним Адріатичним морем.

Ріміні - старовинне місто зі різнобарвоною історією, а свідчення цього щедро розсипані по його центру у вигляді значних і великих пам’яток. Приміром, міст Тіберія був побудований ще в I столітті н.е.! Його то руйнували, то відновлювали, але міст досі справно служить городянам - обов’язково пройдіться по ньому. Ще один пам’ятник приблизно того ж періоду часу - арка імператора Августа. Це найдавніша римська арка в Італії - її звели після закінчення будівництва дороги між Римом і Адріатичним узбережжям у 27 році до н.е.

Головна площа в місті - Кавур - суцільно забудована історично значущими будівлями. Тут розташувалися три Палаци, мармуровий фонтан і пам’ятник Папі Павлу П’ятому. У вихідні на площі проходять барахолки - місцеві торгують цікавими антикварними штучками, вінілами, одягом та іншим цінним дріб’язком.

Обов’язково прогуляйтеся в порт, щоб помилуватися на різноманітні морські судна, пришвартовані до берега, і білосніжний маяк. Тут же можна покататися на колесі огляду, щоб побачити місто таким, як його бачать птахи. Рятуючись від італійської спеки, зазирніть в приємну кав’ярню недалеко від маяка. Там літні італійці читають газети, попивають каву з мініатюрних чашок і базікають про життя. Ще одне місце, де радимо ховатися від спеки - парк Фелліні.

Найпопулярніша розважальна точка в місті - парк “Італія в мініатюрі”. Тут за день можна оглянути всі знакові італійські пам’ятки. Вірніше, їх мініатюрні моделі, яких в парку близько 270-ти. Є тут і знамениті споруди й з інших країн, наприклад, Афінський акрополь і Ейфелева вежа. До речі, в парку працює ще й безліч атракціонів - ідеально для мандрівників з дітьми.

Сезон в Ріміні починається в травні та триває до вересня. Але формально сезон на Адріатичному узбережжі відкривається з “Рожевої ночі” - своєрідним літнім Новим роком. З 30 червня по 1 липня вся прибережна Емілія-Романья, в тому числі й Ріміні, здригається від заходів та тусовок: тут проходять численні концерти, шоу і вистави. Вулиці міста прикрашають квітами, кулями, стрічками. Люди одягаються в рожеве і до упаду тусуються на рожевих вечірках в барах біля моря. На завершення свята в небо запускають неймовірної краси рожевий салют, який відбивається в морі. Це варто побачити!