DAV Club - екскурсійний туроператор
В не робочий час компанії
залишайте заявки в
або бронюйте самостійно онлайн
Режим роботи
ПН–ПТ: 10.00 - 18.30, СБ: 10.30 - 14.30
Курс валют
USD/UAH 29,56 EUR/UAH 34,83

Прекрасна Швейцарія, 6 Днів

id #73, останнє оновлення 30.04.2020 13:13:32

Країни по маршруту: Австрія - Швейцарія - Угорщина

Міста по маршруту: Львів - Відень - Цюріх - Рейнський водоспад - Берн - Люцерн - Вадуц - Зальцбург - Будапешт - Львів

Місяць Дати виїзду та ціни
листопад 2020 28 - 195 EUR
грудень 2020 19ADV - 195 EUR

Опис:

Швейцарія - країна мрії, життя в якій здається казковим. Для початку ми побуваємо з вами в Відні - музичній скарбниці світу, потім вирушимо до Цюріха - світовий банк і найбільше місто Швейцарії та подивимося на одне з чудес Європи - Рейнський водоспад. Побуваємо з вами в серці Швейцарії - Люцерні, а також відвідаємо найкрихітнішу державу в світі - Князівство Ліхтенштейн. Зануримося в красу альпійських гірських вершин австрійського Зальцбурга і на завершення відвідаємо перлину Дунаю - Будапешт.

Переваги туру:
 • 4 країни в одному турі;
 • Насичена екскурсійна програма.
День 1: Львів

07:00 - зустріч і реєстрація на з/д вокзалі Львова (автобусний паркінг).

07:30 - виїзд.

Переїзд по території України. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд по території Угорщини.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2: Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Оглядова екскурсія по Відні (15€). Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

У вільний час є можливість відвідати:

- Імператорську Скарбницю. Запрошуємо в найбільшу скарбницю світу. У найстарішій частині Хофбурга зберігаються предмети, що володіють високим династичним і релігійним значенням: світські та церковні цінності, прикраси та сувеніри, які перебували у власності Габсбургів, імперські клейноди і так звані Бургундські реліквії з регаліями ордена Золотого руна.

- Музей легендарної імператриці Єлизавети - Sisi Museum. Історія про прекрасну, всіма улюблену і мабуть, найзагадковішу жінку другої половини XIX ст. - імператрицю Сіссі. Експозиції говорять нам про життя Єлизавети: юності в Баварії, красу, переваги, прагнення і переживання, хобі, любов, заміжжя і життя при дворі Франца-Йосифа I.

Збір групи. Нічний переїзд в Щвейцарію.

День 3: Цюріх - Рейнський водоспад

Прибуття в Цюріх.

Екскурсія по місту (15€). Цюріх - ділова і фінансова столиця Швейцарії. Ми побачимо міську Ратушу, найбагатшу вулицю міста - Банхофштрассе. Набережні Цюріхського озера і знаменитий Липовий двір (Ліндерхоф). Гроссмюнстер - найбільший собор Цюріха і Фраумюнстер - жіноче абатство, знамените вітражами Марка Шагала. Церква Святого Петра - найстаріша церква міста з найбільшим годинником в Європі.

Поїздка на Рейнські водоспади (25€). Це одне з чудес природи в самому центрі Європи. Рейнський водоспад є популярним туристичним об'єктом. Біля водоспаду розташовано декілька оглядових майданчиків, головний знаходиться на скелі в центрі водоспаду, куди можна потрапити на туристичному човні. Причал знаходиться у замку Верт знизу за течією водоспаду.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 4: Берн - Люцерн - Вадуц

Сніданок в готелі Звільнення номерів.

Екскурсія в міста Люцерн, Берн і Вадуц (55€/дор, 45€/дит. до 12 років).

Люцерн по праву претендує на титул найкрасивішого і найромантичнішого міста Швейцарії. За всіма показниками він повинен був стати столицею, але завадила політика. І тепер Люцерн називають "серцем Швейцарії". Саме тут знаходиться найстаріший в Європі дерев'яний міст Капельбрюкке, що зв'язує Старе місто і ратушу, через лежачу посеред річки восьмикутну вежу Вассертурм з "новими" кварталами, тут знаходиться і найстаріший критий міст на континенті - Шпройербрюкке. Люцерн знайде, чим вразити кожного туриста.

Берн - справжня скарбниця мистецтва, а колекціям бернських музеїв можна по-доброму позаздрити. Історичний центр міста - ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що упираються в міст Нідербрюкке. Основні пам'ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, безліч «аркад» - навісів, що проходять над боковими сторонами вулиць, всесвітньо відомі бернські фонтани-свердловини, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками) з воротами, кафедральний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею.

Князівство Ліхтенштейн - одна з найменших держав Європи і світу, а його столицю - Вадуц - населяють трохи більше 5 тисяч жителів. Крім княжого замку, який видно з будь-якої точки міста, головними визначними пам'ятками є кафедральний собор Св. Флоріна, будинок уряду і мерія, які демонструють різноманітну міську архітектуру на різних етапах її історії. На вулиці Штедле - головній вулиці столиці - зосереджене все життя Вадуца і більшість пам'яток: міська ратуша, «Банк Ліхтенштейн», будівлі правлінь фірм, акціонерних товариств, музеї, магазини.

Збір групи. Нічний переїзд в Зальцбург.

День 5: Зальцбург

Прибуття в Зальцбург.

Пішохідна екскурсія по місту (15€). Запрошуємо в одне з наймальовничіших міст Європи, яке затишно розкинулось на тлі альпійських гірських вершин. Місто Моцарта і Герберта фон Караяна. Вихід до річки Зальцах відкриває панораму Старого міста в кільці річки з його баштами, куполами, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахів, увінчаною візитною карткою Зальцбурга - фортецею Хоензальцбург. З неї відкривається надзвичайно гарний вид на середньовічний Зальцбург.

Поїздка до палацу Хельбрунн (25€). Місцем для зведення палацу вибрали підніжжя Хельбруннської гори. В затишку зелені ховаються відомі в цілому світі Потішні фонтани. Вони бризкають потоки води несподівано і раптово, з'являючись в різних місцях. Таке диво дійсно неповторно: ніде в світі немає нічого подібного. У палаці працює театр, який приводить в рух саме водний потік, грає водяний орган, радують око прекрасні гроти. Прогулянки гостей палацу супроводжуються раптовими ефектами: зміни тіні і світла, раптові лякливі відчуття і смішні жарти. Словом, оригінальності палацу не позичати.

Переїзд в Будапешт.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 6: Будапешт - Львів

Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Пішохідна екскурсія "Квартал контрастів" (15€). Запрошуємо на екскурсію, яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Наша мета - познайомити вас з цим духом міста і захопити його сучасним життям. Ми вирушимо в "незнайомий" Будапешт, туди - куди місцеві жителі радять відправитися своїм друзям і близьким, і самі в ньому насолоджуються життям! Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають тільки місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт!

Збір групи. Переїзд по території Угорщини.

Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд по території України.

Прибуття до Львова (~ після 23:00).

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним!

Примітки:
 • додаткові екскурсії підтверджуються при групі не менше 20 чол.
 • туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;
 • туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій.
Включено у вартість:
 • Проживання в готелях 3*-3+*, 2-3х місне розміщення;
 • Харчування - сніданки в готелях;
 • Проїзд автобусом туристичного класу;
 • Групова страховка;
 • Супровід керівником фірми.
Не включено у вартість:
 • Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;
 • Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати;
 • Доплата за страховку (вік від 60 років і старше) = 1Є за 1 день перебування в турі.

Скорочення

ADV - Адвент

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 15 EUR / 15 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 10 EUR / 10 EUR

За одномісне розміщення - 55 EUR

DAV Club - екскурсійний туроператор ©  2000 - 2020
Будь-яке використання матеріалів дозволено тільки з посиланням на сайт https://davclub.ua/