DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Оглядова екскурсія по Будапешту 3в1 Буда + Пешт+Квартал контрастів

id #157, останнє оновлення 20.05.2020 01:13:32

Вартість екскурсії 25.00 EUR

Будапешт – це старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у майже двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай, але з’єднують величні мости та об’єднує вільний угорський дух і любов містян до своєї столиці. Будапешт, без сумніву, мальовничий і заворожуючий будь-якої пори року й будь-якої години дня. У Будапешті зосереджено безліч цікавих музеїв і галерей з багатими експозиціями. Є численна кількість готичних замків і старовинних фортець, що розкинулися на мальовничих пагорбах, які розкажуть про життя Угорської держави в різні епохи її існування. Це злиття західного і східного стилів, яке розпалює уяву туристів у самих химерних формах.

Найбільша будівля країни – Угорський Парламент. Будівлю Парламенту було збудовано в неоготичному стилі у період між 1884-1902 роками. Довжина споруди – 268 м, висота куполу близько 100 м. Складається з 691 приміщення. Фасад споруди прикрашають статуї угорських правителів і володарів Трансильванії. Інтер’єри щедро оздоблені, мають пишний декор під Середньовіччя, зокрема, з використанням мозаїк, панно, вітражів тощо. Задум звести будівлю угорського парламенту виник відразу після об’єднання Буди та Пешту в 1873 році. Найціннішим скарбом парламенту є Священна Корона XII ст, яка разом з іншими королівськими реліквіями знаходиться під куполом. Корона є державним символом незалежності Угорщини. На сьогоднішній день Парламент Угорщини є одним з основних центрів громадсько-політичного життя країни. Тут працюють члени парламенту, президент країни і прем’єр-міністр.

Мостів у Будапешті через Дунай не так багато, але кожен з них заслуговує окремої уваги. Найзнаменитіший міст через Дунай – Ланцюговий міст Сечені – символ і візитна картка Будапешта. Він зображується на всіх можливих листівках, магнітах та іншій сувенірній атрибутиці. Це був найперший постійний міст через Дунай, який з’єднав два міста Буду і Пешт воєдино.

У центрі міського парку Варошлігет, розташувалася, мабуть, найпопулярніша угорська купальня і найбільший в Європі бальнеологічний комплекс – купальня Сечені. Вдале місце розташування, вражаючий архітектурний ансамбль, унікальні лікувальні властивості термальної води, різноманітність наданих послуг – все це забезпечує купальням нескінченний потік відвідувачів у будь-яку пору року. Сучасна купальня Сечені – це 11 купалень і 5 басейнів. Вода з джерела Святого Іштвана температурою +77 °C (найгарячіший джерело в Європі) піднімається з глибини 1240 м. Питні процедури рекомендовані при захворюваннях травного тракту, захворюваннях нирок та органів дихання.

Здається, немає такої людини, яка, відвідавши Будапешт, не залишилася б під враженням, не вподобавши його хоча б малою частинкою своєї душі. Це місто повне пам'яток, красивих видів і цікавих місць.

Запрошуємо на екскурсію, яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Наша мета - познайомити вас з цим духом міста і захопити його сучасним життям. Ми вирушимо в "незнайомий" Будапешт, туди - куди місцеві жителі радять відправитися своїм друзям і близьким, і самі в ньому насолоджуються життям! Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають тільки місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт!

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев