DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Неймовірна Угорщина з Києва

id # 140, останнє оновлення20.10.2022 13:54:03

Країни по маршруту:Україна - Угорщина - Австрія

Міста по маршруту:Київ - Львів - Будапешт – Сентедре – Вишеград – Відень - Львів - Київ

Місяць Дати виїзду та ціни
лютий 2023 10SV - 145 EUR

Діє SPO з обов`язковою покупкою екскурсією на цілий день у Відень55€

2 ночі в готелі в Будапешті!

Ви зможете побачити перлину Дунаю та столицю Угорщини – Будапешт, неприступну середньовічну фортецю у Вишеграді. Відвідати лялькове старовинне містечко Сентендре. А також відпочити у термальних джерелах Сечені та провести цілий день в казковому Відні!

День 1 Київ

07:00 виїзд з Києва автобусом з південного терміналу центрального з/д вокзалу.

Переїзд по території України.

Харчування на території України (оплачується додатково за бажанням)

Перетинання українсько-угорського кордону.

День 2 Будапешт

Вітаємо в Будапешті!

Сніданок (оплачується додатково за бажанням)

Оглядова екскурсія по Будапешту 2в1: Буда + Пешт Будапешт складається з 23 округів, але умовно місто можна поділити на дві частини: Буда та Пешт. Наша екскурсія розпочнеться в Буді, що розташована на лівому березі Дунаю, а завершиться в Пешті на правому березі. Особливо притяжну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час. Також турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайних пам'яток архітектури інших періодів.

"Квартал контрастів (Єврейський квартал)" (10€). Запрошуємо на третю частину екскурсії, яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Це прогулянка по набережній Будапешту, де знаходиться величний Парламент. Наша мета - познайомити вас з цим духом міста і захопити його сучасним життям. Ми вирушимо в "незнайомий" Будапешт, туди - куди місцеві жителі радять відправитися своїм друзям і близьким, і самі в ньому насолоджуються життям! Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають тільки місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт!

Рекомендуємо відвідати купальні Сечені (вх. квиток оплачується додатково). Купальні Сечені - комплекс вважається найбільшим у всій Європі. Вода в купальню надходить с джерела Св. Іштвана, що знайшли ще в 30-х рр. минулого століття. Вода піднімається з глибини 1256 м. з температурою у 77 градусів по Цельсію. Завдяки таким показникам, джерело називають найгарячішими у всій Європі. Щодня з нього використовуються 6000 кубічних метрів рідини, яких вистачає на роботу кількох купалень.

Обідо-вечеря (оплачується додатково за бажанням)

Поселення в готель. Ночівля

День 3 Сентедре - Замок Вишеград

Сніданок в готелі

Поїздка в місто Сентедре + Замок Вишеград (30€, включені квитки в Вишеградську фортецю).

Мабуть, найпопулярнішим туристичним маршрутом для одноденної поїздки з Будапешта є відвідування двох міст: Сентендре, Вишеград.

Сентендре, який нерідко називають перлиною закруту Дунаю, являє собою незвичайне купецьке містечко, що володіє особливим колоритом і чарівністю. Химерно згинаються бруковані вулички, маленькі площі, червоно-черепичні дахи, яскраво розфарбовані будиночки і православні церкви додають зовнішності містечка казковий вигляд. Вишеград - найменше місто Угорщини, проте він може похвалитися багатою, повною драматичних подій, історією. Король Бела IV наказав побудувати фортецю в Вишеграді. Складна система укріплень і дуже вдале розташування забезпечували надійний захист від раптових нападів ворога. Період розквіту міста припав на час правління короля Матяша Корвіна. При ньому королівський палац був перебудований в ренесансному стилі. Матьяш був пристрасним шанувальником мистецтва і науки, тому в той час частими гостями Вишеградської резиденції були видатні поети, художники, філософи епохи Відродження.

Обідо-вечеря (оплачується додатково за бажанням)

- Круїз на кораблику по Дунаю (25€) Вечірній круїз на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта - одна з кращих екскурсійних “родзинок”. Щедро ілюміновані набережні, чудові мости, унікальні і шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, дарують незабутні враження від яскраво освітленого нічного міста.

Повернення в готель. Ночівля

День 4 Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Поїздка на цілий день у Відень "3в1: пішохідна екскурсія + екскурсія по Рингу + палацово-паркові комплекси Бельведер і Шенбрунн (огляд зовні)" (55€).

Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

Спроектований і побудований на початку ХVIII століття Бельведер, представляє собою дві шикарні будівлі в стилі бароко, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац був побудований для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії.

Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів - Шенбрунн, підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Прекрасний палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами, а сам палац демонструє простоту і скромність, пишність і багатство одночасно.

Обідо-вечеря (оплачується додатково за бажанням)

Збір групи. Переїзд по території Угорщини.

Перетинання українсько-угорського кордону.

День 5 Київ

Харчування на території України (оплачується додатково за бажанням)

~ 20:00 - Київ, південний термінал центрального з/д вокзалу.

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

Примітки:

Туроператор не несе відповідальності за коливання курсу валют;

Туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій;

Включено у вартість:

Розміщення в готелях 3*-3+*: 2-3 місне розміщення;

Харчування: сніданки;

Проїзд автобусом туристичного класу - наші автобуси нові та найкращі на ринку;

Медичне страхування з покриттям Covid-19;

Супровід керівником групи.

Не включено у вартість:

Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати;

Доплата за страховку: від 60 до 70 років = 3,5Є, від 70 років = 7Є.

Скорочення

SV - День Святого Валентина

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 15 EUR / 15 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 10 EUR / 10 EUR

За одномісне розміщення - 35 EUR

Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2 євро/день  - 6 EUR

Додатково
Комментарии для сайта Cackle
ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев