DAV Club - екскурсійний туроператор
Курс валют USD/UAH 38.50 EUR/UAH 41.20

Неймовірна Угорщина з Києва

id # 121, останнє оновлення18.08.2023 10:25:40

Країни по маршруту:Україна - Угорщина - Австрія

Міста по маршруту:Київ - Львів – Долина Красунь - Будапешт – Сентедре – Вишеград - Естергом – Відень - Егер - Егерсалок - Львів - Київ

Місяць Дати виїзду та ціни
грудень 2023 09SPO - 239 EUR , 16SPO - 239 EUR , 23SPO - 239 EUR
січень 2024 04SPO - 239 EUR

3 ночі в Будапешті!

Ви зможете побачити перлину Дунаю та столицю Угорщини – Будапешт, неприступні середньовічні фортеці у Вишеграді та Естергомі. Відвідати лялькове старовинне містечко Сентендре та продегустувати угорські вина у Долині Красунь. А також відпочити у термальних джерелах Сечені та Егерсалока. Для бажаючих та вакцинованих туристів організована поїздка до казкового Відня НА ВЕСЬ ДЕНЬ!

Подарунок від туроператора Дав Клуб – прогулянка містом Егер!

День 1 Київ-Житомир-Рівне-Львів

20:00 виїзд із Києва автобусом із південного терміналу центрального залізничного вокзалу.

Приєднання туристів:

23:45 – Житомир, заправка «WOG» при в'їзді до Житомира з боку Києва;

3:30 – Рівне, окружна, готельно-ресторанний комплекс «4Х4»;

День 2 Львів - Долина красунь

07:00 – м. Львів, залізничний вокзал, автобусний паркінг.

13:00 – 14:00 приєднання туристів у Чопі

Виїзд на кордон.

- При швидкому проходженні кордону пропонуємо дегустацію вин у Єгері зі справжнім угорським гуляшем (20€/дор., 15€/діти до 12 років – для дітей гуляш + напій). Один із найвідоміших регіонів Угорщини – Долина Красунь, який славиться великою кількістю винних льохів. Тут продають вино, виготовлене з винограду, вирощеного на околицях, а найзнаменитішим вважається червоне вино «Бичча кров». Господиня льоху почастує п'ятьма сортами вина. Шостий келих безкоштовно наповнюють вином, яке найбільше сподобалося.

Переїзд територією Угорщини. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 3 Будапешт

Сніданок у готелі

Пропонуємо 2 варіанти:

- Оглядова екскурсія Будапештом 2в1 Буда + Пешт (15€)

- Оглядова екскурсія Будапештом 3в1 Буда + Пешт + "Квартал контрастів" (25€)

Будапешт складається з 23 округів, але місто можна розділити на дві частини: Буда та Пешт. Наша екскурсія розпочнеться у Буді, розташованому на лівому березі Дунаю, а завершиться у Пешті на правому березі. Особливо привабливу силу для столиці є те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І лише Будапешт може сказати про себе, що тут є найбільший Парламент у Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення та останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд пам'яток архітектури інших періодів.

"Квартал контрастів" (Єврейський Квартал) Запрошуємо на третю частину екскурсії, яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут уперше та тому, хто вже мав можливість тут побувати! Це прогулянка набережною Будапешта, де знаходиться величний Парламент. Наша мета – познайомити вас із справжнім духом міста та захопити його сучасним життям. Ми вирушимо в "незнайомий" Будапешт, туди – куди місцеві жителі радять вирушити своїм друзям та близьким, і самі там насолоджуються життям! Загалом, запрошуємо зануритися у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають лише місцеві мешканці. Цю інформацію не друкують у путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються та живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо до справжнього Будапешту!

- Круїз на кораблику Дунаєм (25€/дор., 20€/діти до 12 років)

Вечірній круїз на кораблику Дунаєм у межах міста Будапешта - одна з кращих екскурсійних «родзинок». Щедро ілюміновані набережні, чудові мости, унікальні та шикарні панорамні краєвиди, що відкриваються з головної річки Європи, дарують незабутні враження від яскраво освітленого нічного міста.

Повернення до готелю. Нічліг.

День 4 Сентендре - Замок Вишеград - Естергом або Відень

Сніданок у готелі

Пропонуємо на вибір:

Поїздка до міста Сентендре, Замок Вишеград та Естергом (40€ включені квитки до Вишеградської фортеці). Мінімальна кількість 20 чол.

Мабуть, найпопулярнішим туристичним маршрутом для одноденної поїздки з Будапешта є відвідування трьох міст: Сентендре, Вишеград, Естергом.

Сентендре, який нерідко називають перлиною закруту Дунаю, є незвичайним купецьким містечком, що володіє особливим колоритом і чарівністю. Чудово згинаються бруковані вулички, маленькі площі, червоні черепичні дахи, яскраво розфарбовані будиночки і православні церкви, що скромно розташувалися, надають вигляду містечка казковий вигляд. Вишеград — найменше місто Угорщини, проте воно може похвалитися багатою, повною драматичних подій, історією. Король Бела IV наказав побудувати фортецю у Вишеграді. Складна система укріплень та дуже вдале розташування забезпечували надійний захист від раптових нападів ворога. Період розквіту міста припав на час правління короля Матьяша Корвіна. При ньому королівський палац було перебудовано у ренесансному стилі. Матьяш був пристрасним шанувальником мистецтва та науки, тому на той час частими гостями Вишеградської резиденції були видатні поети, художники, філософи епохи Відродження. Естергом — одне з найстаріших міст Закруту Дунаю, який з давніх часів мав важливе значення для суспільно-політичного життя країни. Як у випадку з іншими угорськими містами, прообразом Естергома став римський табір Стрегоніум. 1000 року Іштван був коронований в Естергомі як перший угорський король. Засноване ним Естергомське єпископство стало найголовнішим в Угорщині. Саме естергомський архієпископ мав виняткове право коронувати угорських монархів. Сьогодні Естергом продовжує зберігати свій статус головного релігійного центру країни. Мандрівники, що приїжджають до міста, у захваті завмирають перед величезним будинком естергомської базиліки, що велично підноситься над Дунаєм, що повертає саме в цьому місці. Базиліка є найбільшим кафедральним собором Угорщини та головним католицьким храмом країни.

Поїздка до Відня "3в1: пішохідна екскурсія + екскурсія Рінгом + палацово-паркові комплекси Бельведер і Шенбрунн (огляд зовні)" (55€). Мінімальна кількість 25 чол.

Вирушивши до Відня, мандрівники стануть свідками дивовижного поєднання індустріального та природного світу, давнини та сучасності, історичного спокою та бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопаюча в вогнях ілюмінації та підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, що пахне ароматами квітів - Відень манить до себе.

Спроектований і побудований на початку ХVIII століття Бельведер, представляє собою дві шикарні будівлі в стилі бароко, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац був побудований для принца Євгена Савойського, який урятував Відень від імперії Османа.

Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів - Шенбрунн підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Прекрасний палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами, а сам палац демонструє простоту та скромність, пишність та багатство одночасно.

Повернення до готелю. Ночівля.

День 5 Єгер - Єгерсалок - Львів

Сніданок у готелі. Звільнення номерів

Подарунок від туроператора Дав Клуб прогулянка містом Егер. Егер розмістився на мальовничих околицях гірського масиву Бюкк. Він представлений шикарно прикрашеними будинками, збудованими в стилі бароко та затишними вуличками, що створюють міський лабіринт. Атмосфера міста робить Егер найзатишнішим, найкрасивішим містом країни. Середньовічний замок Егера відомий далеко за межами країни завдяки героїчному протистоянню проти турків. Фортецю, що входить до складу замку, можна назвати візитівкою міста. Вона збудована ще у 13 столітті на вершині гори, тому саме з неї можна побачити все місто як на долоні.

- Відпочинок на термальному курорті Егерсалок (вхідний квиток оплачується самостійно).

Основною пам'яткою Егерсалока є термальне джерело, що виливає свої глибинні води на півдні селища, що покрив весь пагорб соляною бронею. На території цієї споруди розташовані: 17 відкритих та критих басейнів - басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка та дитячі басейни надають можливість чудово провести тут час як для людей старшого віку, так і для молоді.

Збір групи. Переїзд територією Угорщини.

Перетин українського кордону.

Прибуття в Чоп (окружна) – орієнтовно 17:00.

Пізніше прибуття до Львова (автобусний паркінг біля залізничного вокзалу) - орієнтовно 23:00-00:00

День 6 Київ

4:00 – Рівне, окружна, готель-ресторан "Айвенго";

7:00 – Житомир, заправка «WOG» при в'їзді до Житомира з боку Києва;

10:00 – Київ, південний термінал центрального залізничного вокзалу.

УВАГА! Вказаний час прибуття просимо вважати приблизним!

Примітки:

Туроператор несе відповідальності за коливання курсу валют;

Туроператор залишає за собою право зміну порядку проведення екскурсій;

Включено у вартість:

Розміщення у готелях 3*-3+*: 2-3 місне розміщення;

Харчування: сніданки;

Проїзд автобусом туристичного класу - наші автобуси нові та найкращі на ринку;

Медичне страхування із покриттям Covid-19;

Супровід керівником групи.

Не включено у вартість:

Проїзд у громадському транспорті та особисті витрати.

Доплата за страховку: від 60 до 70 років = 3,5 €, від 70 років і вище = 7 €.

Скорочення

SPO - Спецпропозиція

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 15 EUR / 15 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 10 EUR / 10 EUR

За одномісне розміщення - 55 EUR

Додатково
ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
DAV Club ©  2000 - 2023