Лувр

id #66, останнє оновлення 28.05.2020 11:51:16

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Лувр — художній музей в Парижі, один з найзнаменитіших і великих музеїв світу, який щорічно відвідують близько 10 млн. чоловік.

Спочатку будівля палацу Лувру була оборонною фортецею в пониззі Сени, що перетворилася згодом в одну з головних королівських резиденцій.

Лувр був заснований в 1793 році. Музей являє собою 73 000 кв. метрів творів мистецтва від часів Середньовіччя до середини XIV століття, а також античних часів. У ньому зберігається близько 35000 експонатів, деяким з яких 7000 років. Будівля Лувру складається з 4 частин, які називають “крилами”.

Недалеко від Лувру розташований сад Тюїльрі — один з найбільших і найстаріших парків центру Парижа. Чудовий зразок ландшафтного мистецтва і музей скульптур просто неба, а також відмінне місце для відпочинку і релаксації в серці Великого Міста.

Лувр розділений на 8 відділів: Відділ єгипетських старожитностей, Відділ грецьких, етруських і римських старожитностей, Відділ східних старожитностей, Відділ мистецтва ісламських країн, Відділ живопису, Відділ скульптур, Відділ графіки, Відділ предметів мистецтва.