DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Любек

id #70, останнє оновлення 29.05.2020 15:01:27

Вартість екскурсії 15.00 EUR

Любек — місто в Північній Німеччині на річці Траве землі Шлезвіг-Гольштейн. Це один з найбільших портів країни, друге за величиною місто в регіоні, розташований в акваторії Балтійського моря в 58 км на південний захід від Гамбурга. Історія та унікальна атмосфера, пам’ятки та пам’ятники архітектури цегляної готики, понад 1000 історичних будівель — все це про Любек. Вигляд міста немов нагадує нам про його роль як одного із засновників могутнього Ганзейського союзу, який заслужив прізвиська “Королева Ганзи”. Тут ви знайдете старовинні вулиці, середньовічні купецькі будинки, старовинні готичні церкви, які утворюють історичний центр Любека. Визнаний ЮНЕСКО як об’єкт Всесвітньої спадщини в 1987 році, сьогодні це провінційне місто що процвітає, зберігає безліч чарівних куточків і цікавих місць.

Головна визначна пам’ятка Любека — середньовічний Альтштадт (Старе місто), розташований на острові, оточеному річкою Траве й каналами. Головні визначні пам’ятки старого міста включені до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Холстентор (Гольштинські ворота) – символ Любека і всього Ганзейського союзу. Грандіозні середньовічні ворота XV століття, пам’ятка архітектури в стилі цегляна готика. Входять до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ворота були частиною міських укріплень і служили головним входом в місто.

Ще однією з особливостей старого міста Любека є п’ять старовинних церков: Церква св. Марії, Любекський собор, Церква св. Якова, Церква св. Петра, Церква св. Егідія. Чудові пам’ятники цегляної готичної архітектури - одні із символів міста.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев