Лідо ді Єзоло

id #64, останнє оновлення 27.05.2020 23:26:25

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Лідо ді Єзоло влаштувався всього в 30 км від Венеції, на узбережжі Адріатичного моря. Це чудове затишне місто має дуже сприятливий клімат протягом цілих 5 місяців. Пляжі в Лідо ді Єзоло оснащені по вищому розряду. На всіх п'ятнадцяти кілометрах піщаних пляжів відмінна інфраструктура і є все, що може бути необхідне під час пляжного відпочинку. Тут можна не тільки поніжитися на шезлонгу, а й покататися на катамарані, освоїти серфінг або вийти в море під вітрилом. Знайдуться розваги і для дітей. У місті є аквапарк і парк розваг «Гардаленд», який не поступається за розмахом навіть діснеївських парках.

Центральна вулиця Лідо ді Єзоло добре підходить для вечірніх прогулянок. Адже саме тут зосереджено більшість ресторанів, кафе і сувенірних магазинів. Можливість посидіти за столиком на відкритій терасі в м'яких приморських сутінках, слухаючи музику і експресивну італійську мову, перетворює будь-який вечір в романтичний. А ще на тутешніх вулицях і площах регулярно проходять театральні вистави та фестивалі.

Ближче до Альп, оточуючим Лідо ді Єзоло, знаходиться кілька найчистіших і дивовижно гарних гірських озер. І їх неодмінно варто відвідати, будучи в цих місцях.