Інсбрук

id #61, останнє оновлення 27.05.2020 22:51:08

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Австрійське місто Інсбрук, столиця Тіроля, розташоване на висоті 574 метрів над рівнем моря в гірських хребтах Альп. Для багатьох це місце - точка, звідки можна дістатися до різних гірськолижних курортів Австрії. Інсбрук зовсім невеликий, якщо порівнювати з європейськими мегаполісами, але він входить в четвірку австрійських міст за величиною. При бажанні його можна обійти пішки, але місто настільки красиве, що багатьом мандрівникам хочеться годинами сидіти в кафе з панорамними вікнами і насолоджуватися видами величних гір.

Історичний центр Інсбрука розділений на 2 райони: Центр Міста і Старе місто. Центр Міста розташований навколо вулиці Maria-Theresien-Strasse, яка починається від Тріумфальної арки і протягом цілого кварталу має вигляд трамвайної автомагістралі. Потім трамвайні колії повертають направо, а вулиця Марії-Терезії перетворюється в пішохідну. Старе місто зовсім невелике: лише один квартал з декількох вузеньких вуличок, навколо якого кільцем облаштований пішохідний маршрут. Саме Старе місто стало місцем зосередження найважливіших пам'яток Інсбрука.

Будинок «Золотий дах» у всьому світі відомий як символ Інсбрука. Приходити до будівлі «Золотий дах» найкраще вранці: в цей час сонячні промені падають так, що і дах сяє, і розпис добре видно. До того ж вранці туристів тут майже немає і можна спокійно постояти на королівській лоджії (це дозволено), подивитися з неї на місто Інсбрук і зробити приголомшливі фото на пам'ять про Австрію. Зараз в старовинній будівлі розташований музей, присвячений Максиміліану I. У експозиціях представлені історичні документи, старовинні картини, лицарські обладунки.

Ще один символ і пам'ятка Інсбрука розташована зовсім поряд з попереднім - Міська вежа. Ця споруда виконана у формі циліндра і досягає у висоту 51 м. Прямо над цим годинником, на висоті 31 м, розташовується круглий оглядовий балкончик. Щоб піднятися на нього, потрібно подолати 148 сходинок. З оглядового майданчика Stadtturm, Старе місто Інсбрука відкривається у всій красі: дахи невеликих, ніби іграшкових, будиночків на середньовічних вуличках. Подивитися можна не тільки на місто, а й на альпійські пейзажі.

Замок «Амбрас» в Інсбруку входить в список найбільш популярних пам'яток Австрії. Підтверджує це той факт, що замок зображений на срібній монеті в 10 €. Schloss Ambras розташувався на південно-східній околиці Інсбрука, на вершині альпійського пагорба біля річки Інн. Білосніжний палацовий ансамбль - це Верхній і Нижній замки та з'єднує їх Іспанська зала. У Верхньому замку облаштовано портретну галерею, де можна подивитися близько 200 картин відомих художників з усього світу. Нижній замок - це Палата мистецтв, Галерея чудес, Палата зброї.

Фунікулер «Нордкетте» не тільки дає можливість з висоти побачити всю красу гірських ландшафтів і міських районів, а й є відомою футуристичною пам'яткою всієї Австрії. Ця канатка - своєрідний гібрид підйомника і залізниці. У складі Nordkettenbahnen є 3 послідовних фунікулера і 4 станції.