Бремен

id #82, останнє оновлення 09.06.2020 13:48:40

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Бремен — місто в північно-західній Німеччині, розташоване на річці Везер в 60 км від узбережжя Північного моря. Світову популярність здобув завдяки казці братів Грімм “Бременські музиканти”. Бремен — одне зі славних ганзейських міст з особливою атмосферою і чарівністю, безліччю цікавих пам’яток, красивою старовинною архітектурою і славною історією. Місто є одним з головних культурних і туристичних центрів Північно-Західної Німеччини.

Бремен — це місце, де оживає історія. Місто може запропонувати туристу красиву середньовічну архітектуру зі звивистими вулицями та старовинними будинками багатих торговців і дворян, готику церков, атмосферу і чарівність старого порту.

Так, Бремен — старовинне портове місто, попри те, що він віддалений від узбережжя моря більш ніж на 50 км. Він утворює з Бремерхафен територіальну одиницю - вільне ганзейське місто Бремен і є одним з найбільших універсальних портів Німеччини. У ньому химерно переплелися стара і сучасна архітектура, а нові райони сусідять з чудовими середньовічними вуличками. Крім цього, Бремен — одне з найзеленіших міст країни. Зелені насадження займають близько 2800 га.

Бремен — місто з дивним зачаруванням: старовинна архітектура, звивисті вулички, унікальні пам’ятники культури та історії. Це одне з найцікавіших і найкрасивіших міст Німеччини.

Ринкова площа або Маркт — серце Старого міста, одна з найстаріших і найголовніших площ Бремена. Архітектурний ансамбль Маркта є одним з найкрасивіших в Німеччині. На площу виходять п’ять вулиць і примикають дві невеликі площі.

Бременські музиканти — бронзова скульптура 50-х років XX століття, яка уособлює один із символів Бремена. Знаменита на весь світ четвірка мандрівних музикантів, історію якої знає практично кожен. Ця казка, записана легендарними братами Грімм в XIX столітті, прославила Бремен. Хоча сама історія набагато старша. Її коріння сягає Середньовіччя. Скульптура розташована на головній площі міста біля західної стіни ратуші.

Бременський Роланд — символ прав і свобод Бремена, найбільша і найстаріша статуя такого типу в Німеччині, внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це “бременська статуя свободи” була побудована в 1404 році з каменю на місці старої статуї й вже більше ніж VI століть Роланд дивиться на вулиці вільного ганзейського міста. Висота статуї становить понад 10 метрів. А сам Роланд — це могутній лицар з мечем і щитом, одягнений згідно з традиціями початку XV століття.

Ратуша — одна з головних визначних пам’яток історичного центру. Красива будівля початку XV століття, внесене до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це унікальний пам’ятник ганзейської архітектури, одна з найкрасивіших ратуш Німеччини, яка зберегла свою історичну автентичність. Ратуша довгий час була головною громадською будівлею вільного міста, в якій засідала міська рада і приймалися багато важливих рішень.

Собор св. Петра — найстаріша релігійна споруда міста з 1200-річною історією. Ця євангелічно-лютеранська церква в готичному стилі з двома високими вежами домінує в архітектурі головної бременської площі та створює єдиний архітектурний ансамбль з іншими пам’ятками. Собор св. Петра — шедевр готики та головна сакральна споруда міста. У підвалі собору розташована стародавня крипта.

Старий квартал – один з найстаріших районів Бремена з чарівною атмосферою Середньовіччя: старі фахверкові будиночки XV-XVI століть, вузькі бруковані вулички. Розташований недалеко від центральної площі. Прогулянка по даному кварталу буквально переносить нас в минуле. Також тут розташовано багато сувенірних магазинчиків, затишних ресторанів.