Бергамо

id #62, останнє оновлення 27.05.2020 22:56:11

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Бергамо знаходиться в північній частині Італії. Місто розташувався в області Ломбардії, недалеко від Мілана (50км). Затишно облаштувавшись в долині річки По в альпійських передгір'ях. Саме цим місто і привертає увагу безлічі туристів. Населення Бергамо трохи більше 116 тисяч чоловік.

Незважаючи на сусідство з Міланом, Бергамо є чим захопити і щиро здивувати своїх гостей. Давня і славна історія, природна краса міських околиць, скарби художніх галерей, масштабні свята і, звичайно ж, дуже смачні страви бергамського кухні - це лише деякі фактори, що створюють славу місту.

Витоки Бергамо ідуть глибокими коренями в часи древніх кельтів. Спочатку місто носило назву Бергімус і було засноване на честь однойменного місцевого бога. З 49 року до н.е. місто перебувало під владою римлян. У V столітті Бергамо зруйнували орди Аттіли. У період раннього середньовіччя місто стає центром однойменного графства.

У 1428 року місто потрапило під владу Венеціанської Республіки. Роки венеціанського панування стали для Бергамо роками процвітання торгівлі і виробництва. Побували в стінах міста і війська Наполеона, а в 1859 році вулицями урочисто пройшли війська Джузеппе Гарібальді.

Особливе надбання Бергамо - замки. Перший з них побудували ще римляни в I столітті до н.е. Могутню фортецю, яка збереглася і до наших часів, на схилах Альп побудували венеціанці.

Невелике за розмірами місто вмістило в себе аспекти багатої історії Апеннінського півострова. Церкви, кріпосні стіни, палаци і картинні галереї гармонійно сусідять з розкішними сучасними моллами, фунікулерами і неголосним шумом провінційного італійського містечка. Додамо до цього чудові пейзажі навколишньої природи, і ви отримаєте чудовий привід відвідати і полюбити Бергамо.