DAV Club - екскурсійний туроператор
В не робочий час компанії
залишайте заявки в
або бронюйте самостійно онлайн
Режим роботи
ПН–ПТ: 10.00 - 18.30, СБ: 10.30 - 14.30
Курс валют
USD/UAH 29,56 EUR/UAH 34,83

Базель

id #80, останнє оновлення 05.06.2020 13:39:05

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Базель — місто в північно-західній частині Швейцарії та столиця однойменного кантону. Розташоване на березі Рейну між горами Юра і Шварцвальдом недалеко від кордону з Німеччиною і Францією. Базель — третє за величиною місто Швейцарії та культурна столиця країни. Він має один з найкраще збережених і красивих середньовічних центрів у Європі, по якому розкидані кілька десятків музеїв і галерей. Базель — це відкрите космополітичне місто з приємною невимушеною атмосферою, цікавими історичними пам’ятками та пам’ятками культури.

Базель — стародавнє місто з більш ніж двотисячолітньою історією. Він виріс з римського укріплення Basilea, заснованого в 15 році до н.е. До приходу римлян тут жили кельти. В 740 році Базель став резиденцією єпископів, що стало поштовхом до подальшого зростання і розвитку міста. У 917 році місто було зруйноване угорцями. У 1185 році Базель постраждав від сильної пожежі, а в 1356 – від сильного землетрусу. У період з 1362 по 1398 роки були зведені міські стіни. В 1460 році в Базелі був заснований університет, який є найстарішим навчальним закладом Швейцарії. У 1501 році місто приєдналося до швейцарського союзу.

Старе місто Базеля — одне з найчарівніших і добре збережених в Європі. Історичний центр міста розташований між Рейном і старими міськими воротами Шпалентор. Має невеликі компактні розміри та відмінно підходить для піших прогулянок. Історичний центр Базеля з вузькими бруківками, середньовічними церквами та старовинними будинками має чудову атмосферу. Найцікавішими місцями є площі Marktplatz (Ринкова площа), Munsterplatz (Соборна площа) і Petersplatz (площа Петра), старий район ремісників (Leonhardsberg, Spalenberg, Heuberg), вулиця Freiestrasse з будівлями в стилі ренесанс. Не бійтеся зійти з туристичних стежок. Можливо, так ви виявите не менш красиві місця, повніше відчуєте атмосферу Базеля і дізнаєтеся місто трохи краще.

DAV Club - екскурсійний туроператор ©  2000 - 2020
Будь-яке використання матеріалів дозволено тільки з посиланням на сайт https://davclub.ua/