DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Базель

id #80, останнє оновлення 05.06.2020 13:39:05

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Базель — місто в північно-західній частині Швейцарії та столиця однойменного кантону. Розташоване на березі Рейну між горами Юра і Шварцвальдом недалеко від кордону з Німеччиною і Францією. Базель — третє за величиною місто Швейцарії та культурна столиця країни. Він має один з найкраще збережених і красивих середньовічних центрів у Європі, по якому розкидані кілька десятків музеїв і галерей. Базель — це відкрите космополітичне місто з приємною невимушеною атмосферою, цікавими історичними пам’ятками та пам’ятками культури.

Базель — стародавнє місто з більш ніж двотисячолітньою історією. Він виріс з римського укріплення Basilea, заснованого в 15 році до н.е. До приходу римлян тут жили кельти. В 740 році Базель став резиденцією єпископів, що стало поштовхом до подальшого зростання і розвитку міста. У 917 році місто було зруйноване угорцями. У 1185 році Базель постраждав від сильної пожежі, а в 1356 – від сильного землетрусу. У період з 1362 по 1398 роки були зведені міські стіни. В 1460 році в Базелі був заснований університет, який є найстарішим навчальним закладом Швейцарії. У 1501 році місто приєдналося до швейцарського союзу.

Старе місто Базеля — одне з найчарівніших і добре збережених в Європі. Історичний центр міста розташований між Рейном і старими міськими воротами Шпалентор. Має невеликі компактні розміри та відмінно підходить для піших прогулянок. Історичний центр Базеля з вузькими бруківками, середньовічними церквами та старовинними будинками має чудову атмосферу. Найцікавішими місцями є площі Marktplatz (Ринкова площа), Munsterplatz (Соборна площа) і Petersplatz (площа Петра), старий район ремісників (Leonhardsberg, Spalenberg, Heuberg), вулиця Freiestrasse з будівлями в стилі ренесанс. Не бійтеся зійти з туристичних стежок. Можливо, так ви виявите не менш красиві місця, повніше відчуєте атмосферу Базеля і дізнаєтеся місто трохи краще.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев