DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Барселона

id #49, останнє оновлення 22.05.2020 10:34:50

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Барселона - це найбільший туристичний центр Європи. Тут дивовижним чином поєднуються старовинні будівлі, палаци, храми і ультрасучасні споруди, а широкі вулиці ховаються в тіні екзотичних пальм. Десятки музеїв, історичні квартали і всілякі пам'ятники середньовічної архітектури тут щедро «розбавляються» нічними клубами і сучасними центрами моди. Це місто творчості, натхнення – де енергія б'є ключем. Багато хто вважає, що це найкрасивіше і найнезвичайніше місто в світі. У старій частині міста, де можна побачити найбільшу кількість пам'яток Середньовіччя, знаходиться, так зване, серце Барселони - бульвар Ла Рамбла. Він являє собою центр соціального та суспільного життя міста, де знаходиться безліч кав’ярень, ресторанів, магазинів, театр опери та балету Ель Лісі, палац віце-королів і т.д. Відома вулиця Лас Рамблас бере початок на площі Каталонії і тягнеться до Порту. Її краса і весела атмосфера роблять її найживописнішою і популярною вулицею Барселони.

Однією з найяскравіших пам'яток Барселони є Храм Святого Сімейства, який являє собою незавершений шедевр знаменитого скульптора-модерніста Антоніо Гауді, також, найвідомішим його витвором є Парк Гуель, над яким він працював на замовлення свого друга, любителя витончених мистецтв, Графа Гуеля. Серед інших споруд Гауді можна відзначити Будинок Каса Міла, Будинок Бальо, будинок Вісенс, школа Терезіанок, будинок Бельесгуард, палац Гуель. Ще однією пам'яткою є Пагорб Монжуїк, саме тут зібрана більшість найцікавіших пам'яток Барселони: кращі музеї міста (Національний художній музей Каталонії, музей Жоана Міро, Іспанське село), будівлі Всесвітньої виставки, безліч парків, садів і, звичайно, - однойменний замок і знаменитий Магічний фонтан.

Пагорб Тибидабо - найкраще місце для того, щоб помилуватися красивою панорамою Барселони з висоти, проте, він зацікавить не тільки цим. Тут можна чудово провести час, прогулюючись по лісистих схилах, зайти в музей природних наук CosmoCaixa або знайти вихід із ландшафтного лабіринту Laberint d'Horta. І звичайно, не забути головну перлину пагорба - храм Святого Серця, який вінчає його вершину. Не можна не відзначити центральний ринок Бокерія - місце, де переконуєшся в любові іспанців добряче поїсти. Багатоярусні прилавки, багатий асортимент смачних продуктів з усіх куточків країни, різноманітність найсвіжіших морепродуктів, шум, гам і передчуття щедрої трапези. Саме тут відчувається автентична атмосфера старовинної Каталонії.

"Камп Ноу" - один з найбільш легендарних стадіонів світу, це найсучасніші технологій і шалена атмосфера. На сьогодні Камп Ноу може вмістити найбільшу кількість вболівальників у всій Європі. На території стадіону знаходиться офіс керівництва і офіційний центр, а також музей легендарного ФК «Барселона», до речі, даний музей є найбільш відвідуваним музеєм у столиці Каталонії. У Барселоні щорічно проходять десятки традиційних фестивалів, потрапити на які буде цікаво кожному туристу. На початку липня в місті Ігуалада (в годині їзди від Барселони) проводиться Фестиваль повітряних куль, у вересні ви можете потрапити на фестиваль La Merce, присвячений покровительці Барселони Святий Мерседес, в першій половині лютого на вулицях шумить Міський карнавал, а в березні по місту їздять вози з безкоштовними солодощами в рамках фестивалю Sant Medir.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев