DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Анкета-ПЛР

Як заповнити анкету PLF для в'їзду в Грецію


До вильоту в Грецію необхідно заповнити анкету – Passenger Locator Form (PLF) – на урядовому сайті https://travel.gov.gr і отримати унікальний QR-код.

Коректно заповнена форма PLF з QR-кодом вважається обов'язковою умовою в'їзду в країну у всіх в'їзних пунктах країни.

PLF заповнюється за будь-який час до поїздки, але не пізніше 23:59 дня, що передує дню вильоту. Наприклад, якщо виліт 10 червня то анкету ви повинні заповнити та надіслати до 23:59 9 червня.

На сім'ю заповнюється одна анкета. У разі незаповнення форми передбачені штрафні санкції в розмірі 500 євро.

У цій статті розповімо, як заповнити PLF і отримати QR-код для в'їзду в Грецію.

 
1
 

Щоб заповнити PLF, на сайті https://travel.gov.gr/ потрібно натиснути на кнопку Start Here і зареєструватися.

Для реєстрації необхідно вказати коректний e-mail і вигадати пароль. Після цього на пошту, вказану під час реєстрації, прийде лист. Щоб підтвердити e-mail і активувати акаунт, потрібно перейти за довгим посиланням.


 

4


Виберіть вид транспорту, яким ви користуєтеся для в'їзду до Греції: наземний (Ground), повітряний (Aircraft), круїзний лайнер (Cruise Ship) або пором (Ferry Ship). Якщо ви прилітаєте на літаку, необхідно вказати назву авіакомпанії, номер рейсу, дату і аеропорт прибуття.


login

 
5
 
7
 

Для в'їзду необхідно надати один з таких документів. Відзначте, який документ ви надасте при в'їзді в Грецію:

  • Довідку (сертифікат) про вакцинацію. З моменту отримання другої дози вакцини має пройти не менше 14 днів.

  • Довідку з негативним результатом ПЦР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Грецію, в сертифікованій лабораторії.

  • Довідку про захворювання COVID-19, яким перехворіли протягом 9 місяців до вильоту.

Нагадуємо, документ повинен бути на англійській мові, в роздрукованому або електронному вигляді. Перевірте, щоб ім'я та прізвище, а також номер закордонного паспорта були вказані коректно.

Якщо для в'їзду в країну ви плануєте пред'явити сертифікат про вакцинацію, відзначте країну, де зроблено щеплення, назва вакцини та дату введення другої дози.


8


 

Наступний крок – заповнення персональних даних: прізвище, ім'я, стать, вік, серія і номер закордонного паспорта, мобільний телефон тощо).

 
9
 

Permanent Address – адреса вашого постійного проживання в Україні. Виберіть країну, регіон, місто, вкажіть поштовий індекс, назву вулиці, номер будинку. Якщо протягом 14 днів до вильоту ви побували в іншій країні, в тому числі у випадку транзиту, вкажіть це в відповідній графі (за бажанням).

Temporary Address – адреса розміщення протягом 14 днів після в'їзду до Греції: країна, місто, поштовий індекс, назва готелю або круїзного лайнера, вулиця. Якщо ваш маршрут включає декілька місць проживання, необхідно заповнити інформацію по кожному об'єкту розміщення.

 
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
15
 

Вкажіть контакти людини, з якою можна зв'язатися в екстрених випадках: прізвище, ім'я, країна, місто, мобільний телефон і e-mail.

 
16
 
Якщо ви подорожуєте з сім'єю, додайте інформацію про кожного члена сім'ї. Якщо наодинці або з компаньйоном, натисніть Continue, щоб завершити заповнення анкети або додати дані компаньйона.
 
17
 

Одразу ж після того, як ви заповните PLF, на пошту, вказану при реєстрації, прийде лист-підтвердження про успішне заповнення форми.

Якщо ви виявили, що допустили помилки при заповненні форми, в особистому кабінеті є можливість виправити дані. Щоб відредагувати повідомлення, в розділі My Dashboard натисніть на значок-олівець.

 
18

Вночі перед вильотом (опівночі) на e-mail прийде унікальний QR-код з формою PLF. До листа буде прикріплений документ у форматі PDF - його потрібно буде зберегти в електронному вигляді або роздрукувати для пред'явлення після прибуття до Греції.


19
 
20
 
До зустрічі в Греції!

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев